Андрес ПАЛОП: «Люди до сих пір впізнають і дякують за гол Шахтарю»

Колишній воротар «Севільї» поділився спогадами про свій знамений м'яч

7782
9
The Bundesliga Fanatic. Андрес Палоп
46-річний екс-голкіпер «Севільї» Андрес Палоп згадав м'яч, який він забив у ворота «Шахтаря» в 1/8 фіналу Кубка УЄФА сезону 2006/2007.

«Той матч пам'ятає вся Севілья. Люди досі впізнають на вулиці і дякують за той гол. Це був вкрай складний емоційний матч. Нашим суперником був «Шахтар», який тоді тільки починав своє сходження на євроарені, мав потужних бразильців. Ми програвали 1:2 і потрібно було перевести гру в овертайм. Я часто згадую саме цей момент.

М'яч вийшов на кутовий. І моє рішення побігти в штрафну було спонтанним. Кинув погляд на Хуанде Рамоса, очима запитав, чи можна побігти до воріт «Шахтаря». Отримав згоду. Рвонув. У нас в команді були досить високі нападники: Кануте, Луїс Фабіано. Я був упевнений, що боротися будуть вони. Йде подача і в цей момент я усвідомлюю — м'яч летить в мене. Удар. Ми врятовані.

Я поважаю Богдана Шуста. Після гри попросив у нього вибачення. Ми обмінялися футболками, і я до сих пір зберігаю її. У футболі хтось програє, хтось виграє. В той момент я думав тільки про «Севілью». І про результат», — розповів Палоп.

«Севілья» обіграла «Шахтар» з рахунком 3:2 в овертаймі. У підсумку, «Севілья» виграла Кубок УЄФА, у фіналі здолавши «Еспаньйол» (2:2, 3:1 по пенальті).