Динамо завершило рік на 2 місці в УПЛ, скандал із Зозулею, перемога Лопеса

8676
0
ФК Динамо Київ
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 15-е грудня.

1. Динамо обіграло Десну і буде зимувати на другій позиції. Кияни взяли реванш у «сіверян» за поразку в першому колі.

2. Олександрія вирвала перемогу у Дніпра-1, який грав удев'ятьох. Три пенальті і два вилучення: феєричне завершення першої половини чемпіонату України.

3. Українська молодіжка програла французам в матчі ЧС U-20. Наша збірна втратила шанси на підвищення в класі.

4. Фанати Райо скандували «Зозуля – нацист», Альбасете не вийшов на 2-й тайм. Скандально перерваний поєдинок Сегунди «Райо Вальєкано» – «Альбасете».

5. ВІДЕО. Як Маліновський воротареві Болоньї між ніг забивав. Український півзахисник «Аталанти» відзначився другим голом у Серії А.

6. Ворскла відправила Карпати на останню сходинку УПЛ перед зимовою паузою. Юрій Максимов забезпечив вагомий заділ для продовження роботи на чолі полтавчан.

8. ОФІЦІЙНО. Шахтар продовжив контракт з Жуніором Мораесом. Форвард підписав новий дворічний контракт з клубом.

9. Михайличенко розраховує підсилити Динамо 1-2 гравцями. Взимку у клубу можуть бути новачки.

10. Хохфільцен-2019. Валя Семеренко та Підгрушна потрапили в топ-15 персьюта. Норвежка Тіріл Екхофф закрила всі 20 мішеней і впевнено виграла гонку.