15.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо обіграло Десну і буде зимувати на другій позиції

Кияни взяли реванш у «сіверян» за поразку в першому колі

Динамо обіграло Десну і буде зимувати на другій позиції
© twitter.com/DynamoKyiv
Гра у Чернігові була заключною для суперників в першій половині нинішнього сезону. І, звичайно, обидві команди дуже хотіли перемогти, щоб выйти на чисте друге місце в українській Прем'єр-Лізі. Особливо важливо це було зробити для киян, які минулого четверга вилетіли з Ліги Європи і наступної весни вже не зіграють в єврокубковому турнірі. До того ж в першому колі кияни програли «Десні» 1:2, а, значить, вони явно мали намір взяти реванш.
 
Незважаючи на те, що футболісти були готові вчасно почати матч, арбітр зустрічі Віктор Копієвський із Кропивницького не відразу дав стартовий свисток. Справа в тому, що в гостьовому секторі пройшла акція протесту фанів «Динамо» із застосуванням піротехніки, пов'язана, швидше за все, саме з останніми невдачами команди. І тільки після того, як вболівальники заспокоїлися, поєдинок розпочався.
 
Вже на 2-й хвилині капітан «Десни» Денис Фаворов вирішив пробити здалеку, але м'яч пролетів над поперечиною. Динамівці теж не залишилися в боргу, провівши швидку контратаку, щоправда, тут до удару справа не дійшла. А далі гра пішла на зустрічних курсах, причому і господарі поля, і гості намагалися підтримувати високий темп. Запам'яталося, наприклад, як чернігівська команда протягом однієї хвилини подала три кутових поспіль, але вигоду з цього так і не отримала. У киян непогано бив з середньої дистанції Фран Соль, однак Євген Паст без особливих проблем заволодів м'ячем.
 
Рахунок же в матчі було відкрито на 25-й хвилині. Цікаво, що гольову атаку тут почав воротар динамівців Георгій Бущан, який зробив довгу передачу до центрального кола, а далі його партнери швидко доставили м'яч до штрафного майданчика суперників. Перший удар Беньяміна Вербича прийшовся в захисника господарів поля Максима Імерекова, який намагався підстрахувати свого воротаря. Від нього м'яч відскочив до Віктора Циганкова, і той вже не схибив, пробивши несильно, але точно в правий від себе кут воріт.
 
Зрозуміло, що такий розвиток подій ніяк не влаштовував «Десну» і вона намагалася відігратися. Однак ударам Владислава Калитвинцева (здалеку), Дениса Фаворова (зі штрафного) і Олександра Філіппова (головою з близької відстані вже у компенсований час) не вистачило точності. Справедливості заради треба сказати, що і у гостей були два відмінні моменти, щоб збільшити свою перевагу. Але Беньямін Вербич на 37-й хвилині, вже перебуваючи в штрафному майданчику господарів поля, пробив поруч зі штангою. А за п'ять хвилин Віталій Миколенко зліва виконав точну передачу на лінію воротарського майданчика, де своєчасно опинився Фран Соль. Ось тільки пробив іспанський форвард «Динамо» головою з вигідної ситуації неточно, направивши м'яч вище поперечини.
 
Відразу після перерви підопічні Олександра Рябоконя пішли вперед великими силами і заробили перспективний штрафний удар поблизу воріт киян, але Владислав Калитвинцев пробив низом у «стінку». Після цього гра вирівнялася і вже гості мали можливість забити, проте на 60-й хвилині Віталій Буяльський з вигідного положення пробив повз ворота.
 
А потім команди обмінялися по-справжньому гольовими моментами. Спершу на 63-й хвилині господарі поля отримали право на черговий штрафний удар. М'яч був посланий точно на Андрія Гітченка, який головою бив з близької відстані, але Георгій Бущан опинився на місці. До м’яча, який відскочив недалеко, першим встиг Юхим Конопля, проте з лінії воротарського пробив вище воріт. І буквально тут же за три хвилини партнери по київській команді вивели на ударну позицію Віктора Циганкова, але тому оформити «дубль» завадив Євген Паст.
 
«Десна» продовжувала грати активно і на 74-й хвилині вже супершанс забити мав Олександр Філіппов, який вибіг один на один з воротарем динамівців. І знову Георгій Бущан зіграв блискуче, відбивши м'яч і виручивши свою команду від неминучого гола. Ще одного разу голкіпер киян парирував небезпечний удар Дмитра Хльобаса на 86-й хвилині, потягнувши м'яч з правого верхнього кута воріт. А на 89-й хвилині Віталій Миколенко після прострілу від Юхима Коноплі ледь не зрізав м'яч у свої ворота.
 
До останніх секунд матчу господарі поля штурмували ворота «Динамо», сподіваючись уникнути поразки, але в підсумку пропустили контратаку, в результаті чого Беньямін Вербич вже у компенсований час заробив пенальті. Сам же потерпілий вирішив пробити з точки, але влучив м'ячем у поперечину.
 
Ось так кияни з великими труднощами заробили три очки в цьому поєдинку і відправляються зимувати, маючи другу позицію в турнірній таблиці. Відставання від лідера чемпіонату України донецького «Шахтаря» 14 очок.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ


Українська Прем'єр-ліга. 18-й тур.

«Десна» - «Динамо» - 0:1


Віктор Циганков (25)

На 94-й хвилині Беньямін Вербич не реалізував пенальті (перекладина)

Владислав Огиря (9), Владислав Калитвинцев (41), Юхим Конопля (95) - Віталій Буяльський (81), Георгій Бущан (92)

«Десна»: Євген Паст, Андрій Мостовий, Максим Імереков, Андрій Гітченко, Денис Фаворов, Владислав Огиря, Єгор Картушов, Андрій Домбровський (Дмитро Хльобас, 72), Владислав Калитвинцев (Орест Кузик, 87), Юхим Конопля, Олександр Філіппов

«Динамо»: Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Артем Шабанов, Денис Попов (Томаш Кендзьора, 59), Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський (Микола Шапаренко, 82), Володимир Шепелєв, Беньямін Вербич, Фран Соль (Карлос Де Пена, 67), Віктор Циганков

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

Стадіон ім. Ю. Гагаріна (Чернігів)

ДЕСНА - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 16.12.2019 17:34
    +1
    AdvocatusDei, 16.12.2019 17:25
    Моня заднеприводный друг админа
    Ну понятно))
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 16.12.2019 17:25
    +2
    Maccceo Plex Plex, 16.12.2019 17:15
    Админы, вы в жопу выeбанные пидopасы!!! Почему вы моню за маты не баните??? Ответьте хоть как-то, yeбки дыpявые!!!
    Моня заднеприводный друг админа
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 16.12.2019 17:15
    +2
    Админы, вы в жопу выeбанные пидopасы!!! Почему вы моню за маты не баните??? Ответьте хоть как-то, yeбки дыpявые!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 16.12.2019 09:24
    0
    Ваша високість,Уйобок перший! Ви вже снізойдіть і подивіться той момент самі !!! Ви самі подивіться і самі вирішить!!!! Дебілко,ти вже з трону злазь! А відео матчу сам передивись,дам тільки одну наводку-це було в другому таймі в другій його половині!!! Тому не чекай подачок,у бідняків слуг немає!!!! Просто ти,гандоніще спочатку заговорив той момент аби перескочити на своє улюблене-давай зсилку. Хоча ти сам був на он-лайн трансляції,а я там писав і вказував на рішення Копієвського на користь Дна!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.12.2019 01:26
    +1
    jekаfunny, 16.12.2019 01:26
    Ты тупой ?
    Я тебе в третий раз повторяю , что я не знал был ли фол Дегтярёва , я тот момент вообще запомнил лишь потому что комментатор сказал о какой то уровне Караваева и Дегтярёва . В это время был повтор где Дегтярёв выбил мяч головой
    ————————
    Поэтому скидывай момент , мы его посмотрим и решим ,
    А с пенальти ты уже и так опозорился ,можешь не отвечать .
    Теперь тебе ясно , если ты и с 4 раза не поймёшь мой ответ , то просто перестань употреблять на завтрак спиртосодержащую жидкость для мытья окон .... а то у тебя когнитивные функции уже в минус прям уходят
    * уровне = ругани
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.12.2019 01:26
    -2
    kvlad200760, 16.12.2019 00:42
    Уйобок!Запам*ятай одну просту річ-аби з кимось вести дискусію треба не тільки задавати питання але й відповідати на питання співрозмовника!!! Тому ти можеш вважати що злився,мені то до сраки! Хочеш відповідей,навчись сам відповідати! А не хочей відповідати то автоматично йдеш на йух!Зрозумів гандон шурхотливий???
    Ты тупой ?
    Я тебе в третий раз повторяю , что я не знал был ли фол Дегтярёва , я тот момент вообще запомнил лишь потому что комментатор сказал о какой то уровне Караваева и Дегтярёва . В это время был повтор где Дегтярёв выбил мяч головой
    ————————
    Поэтому скидывай момент , мы его посмотрим и решим ,
    А с пенальти ты уже и так опозорился ,можешь не отвечать .
    Теперь тебе ясно , если ты и с 4 раза не поймёшь мой ответ , то просто перестань употреблять на завтрак спиртосодержащую жидкость для мытья окон .... а то у тебя когнитивные функции уже в минус прям уходят
    kvlad200760
      kvlad200760, 16.12.2019 00:42
    0
    Уйобок!Запам*ятай одну просту річ-аби з кимось вести дискусію треба не тільки задавати питання але й відповідати на питання співрозмовника!!! Тому ти можеш вважати що злився,мені то до сраки! Хочеш відповідей,навчись сам відповідати! А не хочей відповідати то автоматично йдеш на йух!Зрозумів гандон шурхотливий???
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.12.2019 00:19
    -1
    kvlad200760, 16.12.2019 00:11
    Мене бомбить?Від того що така мразота як ти не спромоглася відповісти на просте запитання?Не лести собі,гандоніще шурхотливе!!!!
    но полыхает так что мне аж из дому видно
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.12.2019 00:19
    0
    kvlad200760, 16.12.2019 00:11
    Мене бомбить?Від того що така мразота як ти не спромоглася відповісти на просте запитання?Не лести собі,гандоніще шурхотливе!!!!
    так ты опять слился Дружище ,мне уже даже так не интересно , 90 % наших споров заканчиваются тем что ты как таракан тикаешь за гаражи
    я ж говорю я не знаю был ли там фол, бросай момент посмотрим, а заодно и решим насколько это важный для игры момент
    .
    В свою очередь ниже я уже сбросил видео, который в сотый раз доказывает что снова напи**л
    kvlad200760
      kvlad200760, 16.12.2019 00:11
    +1
    Мене бомбить?Від того що така мразота як ти не спромоглася відповісти на просте запитання?Не лести собі,гандоніще шурхотливе!!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 23:56
    0
    kvlad200760, 15.12.2019 23:52
    Гандоніще целюлозний!!!Для того аби відвости на мое просте запитання не потрібно піднімати всю історію з дня створення світу!!!! Боє результат-ти не спромігся відповісти на просте питання,яке потребувало простої однозначної відповіді!!! Тож сиди в дерьмі та не бултихайся!!! А от коли даш відповідь,тоді і поговоримо далі!!!!
    но вообще любо дорого смотреть как у тебя то от пруфов бомбит
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 23:55
    0
    kvlad200760, 15.12.2019 23:52
    Гандоніще целюлозний!!!Для того аби відвости на мое просте запитання не потрібно піднімати всю історію з дня створення світу!!!! Боє результат-ти не спромігся відповісти на просте питання,яке потребувало простої однозначної відповіді!!! Тож сиди в дерьмі та не бултихайся!!! А от коли даш відповідь,тоді і поговоримо далі!!!!
    Ну ти й дебіл!Відповідь лежить на поверхні-порушення там не було!!! До удару воротар стояв по правилах!!!(С)
    https://www.youtube.com/watch?v=7z6H38ouzbU
    8.23 делаем в начале секунды пробелом паузу и смотрим где был вратарь и защитник Десны когда Вербич только занес ногу для удара
    --------
    как я тебе скинул момент . скидывай момент с дегтяревым . я в душе не епу был ли там фол , давай смотреть !
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 23:53
    0
    Ukraine, 15.12.2019 23:41
    https://sport.ua/news/470285-desna-dinamo-prognoz-i-anons-na-match-chempion
    ata-ukrainy#comments9303162
    знаешь у кого самая большая посещаемость в стране , и самый популярный ютуб канал ))
    а про Киев вообще смешно слышать от человека , который даже районы не может загуглить этого города чтобы выдавать себя за киелянина)
    ну и сектора стадиона Олимпийский, на которые ты якобы ходишь
    так что и твои коолжеки ты руководствуешься правилом, что чем наглее ложь тем быстрее в нее поверят, но нет_)
    даже не смотря на свой упадок и поехавший менеджмент , ДК остается самымй популярным украинским клубом. и ктсати самым титулованным
    kvlad200760
      kvlad200760, 15.12.2019 23:52
    -1
    Гандоніще целюлозний!!!Для того аби відвости на мое просте запитання не потрібно піднімати всю історію з дня створення світу!!!! Боє результат-ти не спромігся відповісти на просте питання,яке потребувало простої однозначної відповіді!!! Тож сиди в дерьмі та не бултихайся!!! А от коли даш відповідь,тоді і поговоримо далі!!!!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 15.12.2019 23:41
    -1
    jekаfunny, 15.12.2019 19:11
    например ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 22:49
    0
    kvlad200760, 15.12.2019 22:26
    Ну ти й дебіл!Відповідь лежить на поверхні-порушення там не було!!! До удару воротар стояв по правилах!!!
    как обычно друг наш просто потерялся когда ему стало неудобно !
    не забудь в следующий раз еще жалобу на меня кинуть
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 22:37
    +1
    kvlad200760, 15.12.2019 22:33
    Рупор правди целюлозний! Ти спочатку навчися гру розуміти!!! Якби судейка ще й пенальті дав перебити то був би справжній зашквар від "кращого арбітра".Особисто я бачив дві зустрічі в його виконанні і в обох він відзначився м*яко кажучи неадекватними суддівськими рішеннями!!! Тому у мене висновок- Копієвський то кишеньковий суддя Динамо!!!
    ты все пытаешься работать по фразе чем наглее ложь тем больше в нее поверят, но х,р ты угадал, вся страна видела как в кубке Копиевский нагло тянукл копанку , не дав в начале матча пенальти за фол на Цыганкове , а потом не удалив Степу за прыжок и удар сзади игрока !!!!
    так что с;ать на твои выводы хотели нормальные люди , ты бот, и отношение к тебе соответсвующее !
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 22:33
    +1
    kvlad200760, 15.12.2019 22:26
    Ну ти й дебіл!Відповідь лежить на поверхні-порушення там не було!!! До удару воротар стояв по правилах!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=7z6H38ouzbU
    всегда тебе говорил что перед тем как нагло врать , чем ты занимаешься 99% времени , убедись что ты не выставишь себя полным идиотом, и что твою брехню нельзя будет опровергнуть с помощью гугла за пару минут , так было с Ваксом с Турнирами под эгидой федерации АТО и много много другого, но ты видимо из тех кто любит скакать по граблях
    _______________
    на видео что я выше скинул делаешь пробелом паузу на 8.23 в самом начале секнуды
    и видно что когда уже Вербич занес ногу для удара , вратарь вышел за линию и как минимум один игрок Десны был в штрафной
    ------------------------
    настоятельно прошу и других пользователей глянуть этот момент чтобы определить кто говорит правду а кто дешевый фрик пистун и жалкий манипулятор в юбке
    и видно что
    kvlad200760
      kvlad200760, 15.12.2019 22:33
    -1
    Рупор правди целюлозний! Ти спочатку навчися гру розуміти!!! Якби судейка ще й пенальті дав перебити то був би справжній зашквар від "кращого арбітра".Особисто я бачив дві зустрічі в його виконанні і в обох він відзначився м*яко кажучи неадекватними суддівськими рішеннями!!! Тому у мене висновок- Копієвський то кишеньковий суддя Динамо!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 15.12.2019 22:28
    -1
    jekаfunny, 15.12.2019 22:24
    мне тебя лоха аж жалко , ты так пытаешься себя преподнести , уже и смайликов наставил и что . то там себе возомнил ))
    а по факту ты как обычно попыталсь наврать у тебя это не получилось и теперь ты уже третью страницу скачешь и материшься как побитая ш;;ха
    А можна більш конкретно про мою брехню?Де я збрехав?Давай гандончік блакитненький,чекаю!!!
    roman_kros
      roman_kros, 15.12.2019 16:05
    +11
    Deagle, 15.12.2019 16:02
    Откровенно повезло дк, десна не забила 2 100% момента. А вот гол киевлян получился не логичным, рикошет, удар, добивание. Такое.... Динамо должно уверенно обыгрывать таких соперников 3-0,а не мучаться на поле
    Заради справедливості Динамо як мінімум не забило пенальті і вихід Циганкова був.
    Saar
      Saar, 15.12.2019 16:15
    +9
    Ну и хорошо. Молодцы Динамо!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 15.12.2019 16:50
    +8
    Ну такая победа, вымученная. Лучше бы Динамо не побеждало, была бы надежда, что губастенький всё таки уволит Лесика, а так будем и дальше лицезреть это недоразумение... Запоминается последнее, как известно...
    roman_kros
      roman_kros, 15.12.2019 16:03
    +8
    До речі, аж тепер в Динамо все повинно вдало піти. Графік на який так скаржився головний тренер став простішим.
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 15.12.2019 18:17
    +7
    serge_kr, 15.12.2019 18:15
    Люди нажимайте ниже под этим уродом - пожаловаться , он психически не здоров, мат на мате!
    Может он админов убложает) Они такие же дырявые как и он)
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 15.12.2019 16:41
    +6
    Хлопці заспокійтесь, матч рівний, однак перемогла одна команда ДК, в чому спори? Це те ж що вчора було між ЗЛ і ШД.
    kolezey-2
      kolezey-2, 15.12.2019 16:04
    +6
    serge_kr, 15.12.2019 16:01
    Вербич симулянт врезался в ноги воротарю, судьи тащат Динамо на второе место
    формально повод был
    fifadinamo
      fifadinamo, 15.12.2019 16:57
    +5
    Результат на табло . Цыганков уже второй матч по капитански играет
    roman_kros
      roman_kros, 15.12.2019 16:06
    +5
    kolezey-2, 15.12.2019 16:04
    формально повод был
    Там чистішої води пенальті, як і вчора на Додо про що тут сперечатися...
    kvlad200760
      kvlad200760, 15.12.2019 18:17
    +4
    Цікаво як дебілам пояснити що в момент удару воротар може робити що хоче?Що це до удару він має право рухатися тільки по лінії воріт.А в момент удару він може робити що хоче!!!! Целофановий знаток параграфів обісрався!!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 16:15
    +4
    Surkisfuilo, 15.12.2019 16:06
    Динамівська суркісівська мафія перекусити Шахтар не може, але інші команди тотально давить! Давно назріває ротація в призерах УПЛ (ще з 16 року), але всі потуги як об камінь розбиваються об шуби, продажних суддів та адмінресурс Суркісів, Медведчука та Коломойського у підконтрольній їм ФФУ!
    Коли вже цьому настане кінець?
    набор слов не обремененный интеллектом
    так ответишь зачем покупать судью если команда фарм, и в чем выражается что Зоря Фарм ДК
    и как фарм может обыграть фармодержателя и трепать его ответный матч?
    и чем сегодня судья помог ДК
    бот , ты ж не теряйся хоть на один вопрос ответь
    serge_kr
      serge_kr, 15.12.2019 18:17
    +3
    kvlad200760, 15.12.2019 18:17
    Цікаво як дебілам пояснити що в момент удару воротар може робити що хоче?Що це до удару він має право рухатися тільки по лінії воріт.А в момент удару він може робити що хоче!!!! Целофановий знаток параграфів обісрався!!!!
    Та он правил даже не знает
    serge_kr
      serge_kr, 15.12.2019 18:15
    +3
    mony65, 15.12.2019 18:11
    гондонище ты рад что Динамо победило?
    Люди нажимайте ниже под этим уродом - пожаловаться , он психически не здоров, мат на мате!
    mony65
      mony65, 15.12.2019 17:37
    +3
    Maccceo Plex Plex, 15.12.2019 17:35
    Обморок, ты ответишь какое число больше 48.1 или 50?) Ты говорило что удалишься с сайта, и спистел))
    получмо твоя половина больше илим меньше чем ты?
    кстати опездл адвокатный ты таки пидор?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 16:53
    +3
    kvlad200760, 15.12.2019 16:42
    Ну ти ж читав мої коменти під час матчу!Я конкретно вказував коли і де Копієвський свистів на користь Динамо!Перший вже не пам*ятаю а ось другий і третій момент ще пам*ятаю! Одже перший з двох моментів -Копієвський дає сигнал продовжувати гру,коли м*яч після порушення перед воротарським майданчиком відскочив вбік а заволодів ним гравець Десни.От ти скажи в яких випадках суддя дає продовжувати гру?А в тих коли загроза атаки не зникає,а штрафний буде на користь захищаючоїся команди. А в тому моменті все було рівно навпаки,штрафний ніс потенційну загрозу Динаме а коли м*яч відскочив вбік то гравці Динамо встигли відтягнутися в захист більшими силами. Ну а другий момент вже наприкінці матчу коли суддя свиснув порушення на Караваєві якого і в помину не було.Просто Десна затиснула Динамо ,в штрафній Динами була пожежа а цим свистком Копієвський розрядив ситуацію!!! Ось тобі дві помилки які можливо,могли змінити результат гри,а рішення судді були на користь Динами!!!
    первый момент вообще ничего понял кака я эта минута
    а второй хахахахаххахахах АХАХАХХАХАХАА сука это когда Дегтярев скидывал головой ИЗ штрафного ДК . в поле , это голвевой момент ?
    я правильно понял ????
    ИЗ ШТРАФНОГО ДК ДЕГТЯРЕВ МЯЧ ГОЛОВО СКИДЫВАЛ В ПОЛЕ , НЕ ФАКТ ЧТО НА ПАРТНЕРА - ахахахаххахахаххаа
    проклятый судья забрал гол уДесны
    Evil
      Evil, 15.12.2019 16:43
    +3
    вадо и три бота с одной клавиатурой на всех (масио, серж и соларт) вам самим не смешно от вашего бреда? вчера судья помог вашу кротопомойку от ничьей спасти и вы еще что-то вякаете?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 16:41
    +3
    solart1964, 15.12.2019 16:40
    Да это я для красного словца. К тому, что Вербич даже в таком железобетонном случае все-равно подрисовывал. И все так играют. За небольшим исключением. Ну а реальность такова, что Динамо играло на равных с Десной. Повезл с отскоком Цыганкову. А так моменты одинаковые были и у тех, и у тех. Может у Десны даже поболее. Но сейчас обсуждать вообще бесполезно. Понятно, что Миху никуда не выгонят. Поглядим что будет после полноценных сборов..
    а что после сборов , Миха вдруг тренером станет ?
    я не думаю , не думаю что он даже сейчас когда есть время куда то на стажировку поедет, вместо рыбалки с Вацко и . Хацкевичем
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 16:33
    +3
    solart1964, 15.12.2019 16:31
    Ну там тоже подрисовывал. Но у судьи были все основания на точку показать. ТАк что с пенкой все в порядке. Не в порядке с Десной. В ворота попадать надо. Мой прогноз не сбылся, хотя вполне мог бы)
    там ногами в ноги въехал будет видео могу даже скринов наделать
    я не Понял чего Попова убрали , было понятно что будут привозы после этого
    да хотя это все лирика, Лесик не тренер для ДК вот и все
    яркий банер ультра в конце выставила !
    J0e777
    online
      J0e777, 15.12.2019 16:22
    +3
    Боевики из ордло не угомонятся никак. Идите спите. Завтра у вас тяжелый день. "Гумконвой" из параши разгружать будете
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.12.2019 16:19
    +3
    Maccceo Plex Plex, 15.12.2019 16:16
    Ты все билеты после матчей хранишь?) Чеки с продуктовых магазинов, использованные проездные?))
    нет , но я тебе про билет писал на следущий день после матча !