ВІДЕО. Як Маліновський воротареві Болоньї між ніг забивав

Український півзахисник «Аталанти» відзначився другим голом у Серії А

ВІДЕО. Як Маліновський воротареві Болоньї між ніг забивав
© ФК Аталанта. Руслан Маліновський
Український легіонер «Аталанти» Руслан Маліновський відзначився другим забитим голом в матчі чемпіонату Італії.
 
У зустрічі 16-го туру Серії А проти «Болоньї» 26-річний півзахисник вразив ворота «Болоньї» (1:2).
 
На 60-й хвилині за рахунку 0:2 Маліновський після ідеального пасу Муси Барроу вийшов на побачення з воротарем і відправив м'яч Лукашу Скорупськи між ніг.
 
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 02:39
    0
    Гол - один в один в игре с Литвой.
    Tasha19
      Tasha19, 16.12.2019 00:13
    0
    Малине играть нужно ближе к атаке, тогда и голы и асисты будут)
    gomenyuk2830
    online
      gomenyuk2830, 15.12.2019 23:04
    +3
    можна відверто лише порадіти за футболіста... молодець, головне не спіймати зіркову хворобу, а продовжувати в тому ж ритмі і добре все в нього буде..... не Шевою єдиним буде знатися вся Італія...
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 15.12.2019 19:02
    +8
    Малиновский потихоньку начинает осваиваться в Италии. Молодец
    Barilko
      Barilko, 15.12.2019 18:56
    +6
    Молодец Малина! Пока у него складывается, и получается надо вырваться с лавки и забить место в основе.
    Ruud
    online
    Ruud, 15.12.2019 17:40
    +13
    ай да молодец!!!!
    Kherson384
      Kherson384, 15.12.2019 17:37
    +18
    Класс! Есть Класс! Понимание на поле своих товарищей самое главное для Малиновского.
    Kherson384
      Kherson384, 15.12.2019 17:37
    +18
    Класс! Есть Класс! Понимание на поле своих товарищей самое главное для Малиновского.
    Ruud
    online
    Ruud, 15.12.2019 17:40
    +13
    ай да молодец!!!!
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 15.12.2019 19:02
    +8
    Малиновский потихоньку начинает осваиваться в Италии. Молодец
    Barilko
      Barilko, 15.12.2019 18:56
    +6
    Молодец Малина! Пока у него складывается, и получается надо вырваться с лавки и забить место в основе.
    gomenyuk2830
    online
      gomenyuk2830, 15.12.2019 23:04
    +3
    можна відверто лише порадіти за футболіста... молодець, головне не спіймати зіркову хворобу, а продовжувати в тому ж ритмі і добре все в нього буде..... не Шевою єдиним буде знатися вся Італія...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 16.12.2019 02:39
    0
    Гол - один в один в игре с Литвой.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 16.12.2019 00:13
    0
    Малине играть нужно ближе к атаке, тогда и голы и асисты будут)