08.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Зоря – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 17-го туру Української Прем'єр-ліги

Динамо – Зоря – 1:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/DynamoKyiv

У неділю, 8-го грудня, відбудеться поєдинок сімнадцятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому київське «Динамо» прийматиме луганську «Зорю». Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський», початок - о 17:00.

Перед протистоянням в Києві кияни випереджають «Зорю» на два очки. У попередньому турі команда Олексія Михайличенка обіграла «Олімпік (3:1), а «Зоря» виявилася сильнішою за «Карпати» (2:0). У першому колі луганчани змогли вирвати нічию у киян - 2:2.

Денис Попов, захисник «Динамо»:

«Звичайно, буде хороша і складна гра. У матчі з «Зорею» нам потрібна тільки перемога, адже суперники знаходяться недалеко від нас в турнірній таблиці».

Назарій Русин, форвард «Зорі»:

«Ми ніколи не відступаємо від своєї гри, навіть в матчах з грандами. Мені б дуже хотілося зіграти проти «Динамо», але, на жаль, це неможливо. Маю велику надію, що нам вдасться відібрати очки у киян».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Зоря». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 08.12.2019 23:55
    0
    Подивіться: до чого ТУПИЙ та ПУСТИЙ погляд у цього горе-«спеца»! Так що ж від нього можна очікувати? І порівняйте із жвавим поглядом Скрипника, якого горе-«менеджери» дк в черговий раз прос*РАЛИ!!!!! І понабирали іноземне сміття (лавкогріїв), а своїх здібних розпихали по орендах. То й маємо стабільний регрес: при Ребре +2 ЧУ, при хаціке -3 очків, зараз вже -14 (антирекорд), 4 місце. А буде й 5-е. Жалюгідна закономірність!
    avk1970
      avk1970, 08.12.2019 19:06
    +6
    Нынешнее динамо надо переименовать, чтобы не позорили историю Великого Динамо. Например по аналогии с Днепр - 1, можно нынешнее динамо переименовать в динамо - 0.
    андрей митин
      андрей митин, 08.12.2019 19:04
    +4
    УХ УХ УХ УХ УХ УХ УХ УХ
    Sarmat
      Sarmat, 08.12.2019 19:03
    +6
    Зоря молодці, Від величі Динамо залишилася лише назва. Сьогоднішнє Динамо просто дупа
    sancho_v
      sancho_v, 08.12.2019 19:03
    +4
    защитники сов - бу га га!
    anachar
      anachar, 08.12.2019 19:03
    +3
    Президент СУ"А!!!!
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 08.12.2019 19:03
    +5
    Зорі респектище!!! Щодо Дінамо краще промовчати....
    Александр Андреев
      Александр Андреев, 08.12.2019 19:03
    +3
    Когда уже уволят этих Динамовских тренеров. Как можно снять фрд и выпустить флангового. Полная жопа
    Саня Бах
      Саня Бах, 08.12.2019 19:02
    +4
    андрей митин
      андрей митин, 08.12.2019 19:02
    +2
    Чмошники проиграли. УРА!!!
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 08.12.2019 19:02
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Amil Aliev, 08.12.2019 18:54
    Где Динамо, где?
    У гнезде!
    avk1970
      avk1970, 08.12.2019 19:02
    +3
    sancho_v, 08.12.2019 19:01
    динама -гавно!
    Лучше и не скажешь
    Al Zolo
    online
    Al Zolo, 08.12.2019 19:02
    +1
    Eclipse, 08.12.2019 18:59
    Ну теперь все дружно будем болеть против Лугано!
    главно чтоб игроки Динамо нас услышали-на тренера -нет надежды
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 08.12.2019 19:02
    0
    Al Zolo, 08.12.2019 18:46
    не балуйся травкой часто-а то у тебя черти так и вылазят
    Це не травка - просто москалями смердить..
    Ukraine
      Ukraine, 08.12.2019 19:02
    +7
    Гарний рахунок!
    Чудовий настрій!!!
    Привіт Совам!!))))
    Ура!
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 08.12.2019 19:01
    +3
    Отмучались...
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 08.12.2019 19:01
    +2
    Мля Михо уйди сам не будь тряпкой
    sancho_v
      sancho_v, 08.12.2019 19:01
    +4
    динама -гавно!
    azl
      azl, 08.12.2019 19:00
    +6
    Ура!!!! Зарю с победой!
    kvlad200760
      kvlad200760, 08.12.2019 19:00
    +8
    Дякую Зорі за гру і приємний настрій!!! Зоря це команда!!!!
    uta99
      uta99, 08.12.2019 18:54
    +12
    Динамо- команда без стиля, желания играть,психическими неуравновешенными игроками,жующими сопли тренерами,хитросделанным президентом, но всё еще оптимистически настроенными болельщиками.
    Ukraine
      Ukraine, 08.12.2019 17:16
    +9
    Вже повино бути 0:3
    Заряджені на перемогу!
    Вперед Зоря!!!
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 08.12.2019 17:14
    +9
    Заря!!!! Даааавииииим муууууусорнюююююю!!!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 08.12.2019 19:00
    +8
    Дякую Зорі за гру і приємний настрій!!! Зоря це команда!!!!
    ALud
      ALud, 08.12.2019 18:59
    +8
    Тут справедливо критикують гравців, але суть правди не в них. Клуб, команда починається з президента і тренера. Перший підбирає тренерів, другий готує і виставляє на поле склад і, відповідно, він і тільки він несе відповідальність за зміст гри. За результат же відповідають насамперед теж тренери і...президент(бачили очі, що брали).В останніх півторадесятків років Динамо грає в футбол на полі епізодично, решта часу відбивається, мучається, старається, тужиться грати в футбол по одній простій причині - команда не навчена, не вчиться в процесі ігор, не прогресує. Як не прикро, треба визнати - нема команди Динамо Київ, є недокоманда Динамо суркісів.
    Ukraine
      Ukraine, 08.12.2019 19:02
    +7
    Гарний рахунок!
    Чудовий настрій!!!
    Привіт Совам!!))))
    Ура!
    avk1970
      avk1970, 08.12.2019 18:59
    +7
    Очередным опусканием дирнамо ДОВОЛЕН!!!!
    Elblanko
      Elblanko, 08.12.2019 17:48
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Пора динамо перейменуватись в фк посередність.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 08.12.2019 17:04
    +7
    Ростик Карпа, 08.12.2019 17:00
    Подивимось на рівень Динамо у грі з рівним суперником...
    равному сопернику запретили использовать русина и леднёва, так что уже не такой уж и равный.
    avk1970
      avk1970, 08.12.2019 19:06
    +6
    Нынешнее динамо надо переименовать, чтобы не позорили историю Великого Динамо. Например по аналогии с Днепр - 1, можно нынешнее динамо переименовать в динамо - 0.
    Sarmat
      Sarmat, 08.12.2019 19:03
    +6
    Зоря молодці, Від величі Динамо залишилася лише назва. Сьогоднішнє Динамо просто дупа
    azl
      azl, 08.12.2019 19:00
    +6
    Ура!!!! Зарю с победой!
    Yura Voller
      Yura Voller, 08.12.2019 19:00
    +6
    Молодці! Зорі респект!
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 08.12.2019 18:59
    +6
    Elblanko, 08.12.2019 18:58
    я придумав нову кричалку для динамо. "шахтар чемпіон"
    як вам?
    А лучше "суркис - куйло "
    Elblanko
    Elblanko, 08.12.2019 18:58
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    я придумав нову кричалку для динамо. "шахтар чемпіон"
    як вам?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 18:26
    +6
    Empty, 08.12.2019 18:25
    Беседин прогрессирует
    Беседин прогрессирует это как Цыганык «сенсация»
    Omen
      Omen, 08.12.2019 18:21
    +6
    Вали Дырявых!!!
    serge_kr
      serge_kr, 08.12.2019 18:16
    +6
    Ну хоть тут красную дал
    azl
      azl, 08.12.2019 17:54
    +6
    Фолы: 4-13.
    Как я и писал, все спорные моменты Абдула свистит в пользу Динамо.
    fedd1979
    fedd1979, 08.12.2019 17:16
    +6
    Хай дякують, що не 0:3! Стидоба. Примудрилися за 5 хвилин створити біля своїх воріт три стовідсоткових моменти, тоді як самі в чужу штрафну не ступали ногою