08.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо в меншості програло Зорі, поступившись луганчанам другим місцем

Луганчани здобули перемогу в центральному поєдинку 17-го туру

Динамо в меншості програло Зорі, поступившись луганчанам другим місцем
© twitter.com/DynamoKyiv
Цей матч був ключовим у боротьбі за другу позицію в турнірній таблиці української Прем'єр-Ліги за підсумками 17-го туру. Тому кожна з команд напевно налаштовувалася тільки на перемогу, тим більше, що сьогоднішній суперник при такому розкладі обов'язково втрачав очки. У киян в стартовому складі через травму був відсутній Віталій Миколенко, крім того в запасі залишився Артем Шабанов. Щодо «Зорі», то через дискваліфікацію не грав Богдан Лєднєв, а також не зміг взяти участь у грі Назарій Русин, так як він знаходиться в оренді в луганській команді, але належить динамівцям. А ще на лавці запасних Віктор Скрипник залишив досвідчених гравців, таких як Віталій Вернидуб, Ігор Чайковський та Пилип Будківський.
 
Гості розпочали гру дуже активно і просто приголомшили цим господарів поля. Вже на другій хвилині вони зобов'язані були відкривати рахунок в матчі. Артем Громов зліва увірвався до штрафного майданчику киян і видав чудовий пас під удар набігаючому Владиславу Кабаєву. Той пробивав з лінії воротарського, здавалося, вже точно у ціль, але м'яч влучив у поперечину і вилетів у поле. За три хвилини знову в центрі уваги опинилися Громов і Кабаєв, однак вибігши вдвох на одного захисника, невдало розпорядилися м'ячем.
 
І все ж на 6-й хвилині «Зоря» повела у рахунку. В черговий раз пішла довга передача на хід Громову, який опинився на лівому фланзі, а Артем зряче знайшов точним пасом на лінії штрафного майданчика Богдана Михайличенко. У останнього вже була хороша позиція для удару по воротах і, швидше за все, про це подумав захисник киян Денис Попов. Але Михайличенко з правої ноги бити не став, обіграв Попова і прокинув собі м'яч вперед під ліву ногу. Після цього відбувся сильний та точний удар і м'яч, пролетівши під Денисом Бойком, опинився в сітці воріт.
 
Тільки пропустивши гол, «Динамо», нарешті, згадало про атаку. Господарі поля подали два кутових біля воріт «Зорі» і лише на 16-й хвилині нанесли перший удар по воротах Микити Шевченка. З середньої дистанції бив Сергій Сидорчук, але влучив м'ячем прямо у голкіпера.
 
Протягом наступних чотирьох хвилин «Зоря» створила три моменти, в кожному з яких могла збільшити свою перевагу. Але Дмитро Хомченовський і Артем Громов не змогли переграти Дениса Бойка, а потім після красивої комбінації за участю п'яти футболістів луганчан Хомченовський пробив над поперечиною.
 
Не забиваєш ти - забивають тобі. Це неписане правило спрацювало на 22-й хвилині. Рідкісна атака динамівців стала результативною. Томаш Кендзьора справа навісив м'яч у район воротарського майданчика, де вище за всіх вистрибнув Беньямін Вербич і головою точно пробив у правий нижній кут воріт - Микита Шевченко тільки поглядом проводив м'яч, який опинився у сітці.
 
Далі гра пішла на зустрічних курсах. Кілька разів гості знову небезпечно втікали в контратаки, але довести їх до логічного завершення не змогли. А у киян на 30-й хвилині на вістрі атаки знову опинився Беньямін Вербич, однак тепер уже голкіпер гостей зіграв уважно і після удару головою словенця забрав м'яч у руки. На 36-й хвилині після штрафного у виконанні Віктора Циганкова, головою пробив м'ячем у поперечину Артем Бесєдін. І вже наприкінці тайму чергове протистояння Вербича та Шевченко завершилося на користь воротаря луганського клубу.
 
Друга половина матчу, як і перша, розпочалася з небезпечної атаки «Зорі». Знову Артем Громов отримав широкий простір для дій і без особливого опору зробив простріл вздовж воріт динамівців. М'яч пролетів повз захисників і воротаря, але ніхто з гостей не встиг підправити його у ворота. В одній з наступних атак луганчан на 53-й хвилині проти Громова грубо зіграв Тамаш Кадар, за що отримав попередження. А оскільки воно було друге в цій грі у захисника «Динамо», той побачив перед собою «червоне світло» і змушений був достроково залишити поле.
 
«Зоря» досить швидко реалізувала свою чисельну перевагу. На 56-й хвилині послідувала довга передача на лівий фланг на Дмитра Хомченовського, який на швидкості красиво обіграв Томаша Кендзьору і правою ногою сильно пробив в ближній, воротарський, кут воріт - Денис Бойко виручити своїх партнерів не зумів.
 
Наставник киян Олексій Михайличенко після вилучення і другого пропущеного гола зробив відразу дві заміни, знявши з гри Миколу Шапаренка та Артема Бесєдіна, випустивши на поле Артема Шабанова і Карлоса Де Пену. Але особливих дивідендів спершу це не принесло. Більш того, на 65-й хвилині хороший момент забити третій гол мали гості, але Олександр Тимчик з близької відстані не переграв Дениса Бойка. Ще в одному епізоді на 69-й хвилині голкіпер киян сміливо кинувся в ноги Артему Громову і завадив йому пробити по воротах.
 
І все ж треба віддати належне динамівцям, які граючи в меншості, намагалися зрівняти рахунок. Причому кілька разів атакували вони досить небезпечно, але в завершальній стадії їм чогось не вистачало. Найближче до успіху київські футболісти були на 73-й хвилині, коли Карлос Де Пена з близької відстані головою влучив м'ячем у поперечину.
 
Протягом 84-ї і 85-ї хвилин гості могли остаточно зняти всі питання щодо його результату. Спочатку з прямим ударом зі штрафного від Владлена Юрченка з великими труднощами впорався Денис Бойко. А згодом Владислав Кочергін в четвертий (!) раз у цьому матчі (якщо брати з обох боків) перевірив на міцність поперечину.
 
До самого фінального свистка «Динамо» не залишало надій на те, щоб врятувати очко. Були моменти у Карлоса Де Пени і Дениса Попова, але ті їх не реалізували. У компенсований арбітром час (Анатолій Абдула додав аж 6 хвилин) навіть Денис Бойко прибіг до штрафного майданчика гостей на подачу кутового, однак і це результату не принесло.
 
«Зоря» виграла 2:1 і вийшла на чисте друге місце в турнірній таблиці.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ
 

Українська Прем'єр-ліга. 17-й тур.

«Динамо» - «Зоря» - 1:2

Беньямін Вербич (22) - Богдан Михайличенко (6), Дмитро Хомченовський (56)

Тамаш Кадар (33), Беньямін Вербич (66), Сергій Сидорчук (85) - Євген Чеберко (66), Дмитро Хомченовський (94)

Тамаш Кадар (53, друга жовта картка)

«Динамо»: Денис Бойко - Олександр Караваєв, Тамаш Кадар, Денис Попов, Томаш Кендзьора - Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський, Микола Шапаренко (Артем Шабанов, 57) - Беньямін Вербич (Георгій Цітаішвілі, 81), Артем Бесєдін (Карлос Де Пена, 60), Віктор Циганков

«Зоря»: Микита Шевченко - Богдан Михайличенко (Віталій Вернидуб, 59), Євген Чеберко, Олександр Тимчик, Йоєль Абу Ханна (Леван Арвеладзе, 75) - Дмитро Іванисеня (Максим Луньов, 80) - Дмитро Хомченовський, Владислав Кочергін, Владлен Юрченко - Артем Громов, Владислав Кабаєв

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - ЗОРЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 09.12.2019 12:48
    +2
    Цікаво що швидше розіб'ється, граблі чи лоб Ігорька)))
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 09.12.2019 12:46
    +2
    Цікаво що швидше розіб'ється, граблі чи лоб Ігорька)))
    Aleksandr Kostin
    Aleksandr Kostin, 09.12.2019 12:18
    0
    mony65, 08.12.2019 20:04
    по ходу тут на ветке шабаш — торжественное собрание для совместного проведения обрядов даунецких многостаночных ведьмоболельщиков))
    кстати ,болельщики Зари,вы то что думаете по поводу победы вашей команды?как матч,как игра?
    а то ветка даунецкими ,забрызгана их соплями
    вам наверное и ответить места нет?
    А че писать? Победили - и нормально. Играем дальше. Это ж вам, болельщикам двух супер-клубов, только дай по**здеть
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 09.12.2019 12:16
    0
    Sunrise, 09.12.2019 09:51
    Самое интересное что если убрать посты болельщиков шахтера из этой ветки то останется от силы постов 50 от силы. Неужели вся суть переписки сейчас к тому кто больше накинет на вентилятор в ветке новости против той команды которую ненавидежь?
    Посчитал.
    От силы 100 коментариев из 300 хейтеров Динамо, причем из них около 20- объективная констатация факта того что Динамо просто убого сейчас играет.
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 09.12.2019 12:13
    -1
    Sunrise, 09.12.2019 09:51
    Самое интересное что если убрать посты болельщиков шахтера из этой ветки то останется от силы постов 50 от силы. Неужели вся суть переписки сейчас к тому кто больше накинет на вентилятор в ветке новости против той команды которую ненавидежь?
    Специально посчитал...неправда,совершенно.Комментар
    ВВВ
      ВВВ, 09.12.2019 12:08
    -1
    K_Sarioglo@i.ua, 09.12.2019 11:55
    Отмазка первая- сойдет именно как отмазка, но по-настоящему качественным тренерам она обычно не мешает поднимать команду сразу после прихода.
    Отмазка вторая- то же самое только еще слабее. Тренер должен иметь свое видение игры и уметь его быстро навязывать- иначе это не тренер.
    Отмазка третья- кто???Супряга,Булеца,Русин и Дерлис?Я вас умоляю- любой из Соля,Жерсона,Вербича,Цыганкова и Буяльского лучше их. Арендованные есть всегда и у всех, ни одного системообразующего игрока там нет.
    Отмазка четвертая-у кого?Исходя из состава в последнем матче сюда можно отнести Бурду,Пиварича,Шепелева и Дуэлунда. Дуэлунд в Динамо вообще в жизни не был важным игроком, Пиварич мог бы стать, но не стал из-за травм. Шепелев опорный полузащитник, то есть на позиции где спокойно могут играть Гармаш,Караваев,Буяльский,Шапаренко,Кади
    ри. В общем, невелика потеря. Единственная более-менее потеря-Бурда, но опять-таки Попов и Шабанов ничем его не хуже. Как отмазка за общий провал- просто смешно.
    А я взагалі не розглядав би це як відмазки а навів би приклад Скрипника. Тим більше що його команда змінила і стиль гри,і травмованих вистачає,і гравці є орендовані,і пішло з команди декілька гравців.Просто коли тренер не тільки на словах знає що він хоче від команди але і знає як цього досягти,тоді це тренер.Ви послухайте Скрипника-він говорив що на початках він буквально за руку водив своїх гравців по полю,пояснюючи їм чому вони мають бути саме на цьому місці і чому!!!Коли є командна гра,тоді гравці можуть на полі і імпровізувати.У Динамо ж часто просто імпровізують,а командної гри немає!!!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 09.12.2019 11:55
    +1
    Forever_young_12, 09.12.2019 00:36
    Михличенко принял команду в середине сезона.Сейчас у него СИЛЬНЫЕ отмазки:
    1) не я проводил предсезонку
    2) не я закладывал фундамент физического состояния
    3) многие хорошие игроки в аренде
    4) у многих игроков травмы
    ИЗ этого логически следует, что Мих будет тренировать команду до конца чемпионата и готовить её к следующему сезону.
    И ЕСЛИ и тогда команда начнёт БУКСОВАТЬ, то естественно нужно либо увольняться самому и при этом оставаться мужиком, либо быть тряпкой как Хац и ждать увольнение с позором
    Отмазка первая- сойдет именно как отмазка, но по-настоящему качественным тренерам она обычно не мешает поднимать команду сразу после прихода.
    Отмазка вторая- то же самое только еще слабее. Тренер должен иметь свое видение игры и уметь его быстро навязывать- иначе это не тренер.
    Отмазка третья- кто???Супряга,Булеца,Русин и Дерлис?Я вас умоляю- любой из Соля,Жерсона,Вербича,Цыганкова и Буяльского лучше их. Арендованные есть всегда и у всех, ни одного системообразующего игрока там нет.
    Отмазка четвертая-у кого?Исходя из состава в последнем матче сюда можно отнести Бурду,Пиварича,Шепелева и Дуэлунда. Дуэлунд в Динамо вообще в жизни не был важным игроком, Пиварич мог бы стать, но не стал из-за травм. Шепелев опорный полузащитник, то есть на позиции где спокойно могут играть Гармаш,Караваев,Буяльский,Шапаренко,Кади
    ри. В общем, невелика потеря. Единственная более-менее потеря-Бурда, но опять-таки Попов и Шабанов ничем его не хуже. Как отмазка за общий провал- просто смешно.
    ВВВ
      ВВВ, 09.12.2019 11:47
    0
    Sunrise, 09.12.2019 09:51
    Самое интересное что если убрать посты болельщиков шахтера из этой ветки то останется от силы постов 50 от силы. Неужели вся суть переписки сейчас к тому кто больше накинет на вентилятор в ветке новости против той команды которую ненавидежь?
    Саме цікаве,що наприклад особисто я,як вболівальник Шахтаря,хочу сравжньої боротьби за 1 місце в чемпіонаті,а не відриву в 10-20 очок від другого місця і так само відрив другого від третього в 10-20 очок! На сьогодні в чемпіонаті утворилося 3 групи команд-Ворскла,Карпати,Львів будуть грати за право залишитись в УПЛ,Олімпік,Колос,Дніпро,Маріуполь за 6 місце,Десна,Зоря,Олександрія і Динамо за призові місця крім першого.І це добре!!!Ті що грають за призові місця є стимул зменшити відрив від Шахтаря.Свої стимули є і в інших групах!
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 09.12.2019 11:25
    +1
    ну що ж, тепер потрібно лише очікувати на нічию в четвер, щоб може тоді керівництво клубу зробило висновки.
    Хоча там і керівництво потребує заміни, ну призначте нормального президента клубу.
    Проблема ж не лише в тренері.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 09.12.2019 10:45
    +4
    Владимир Копяк, 08.12.2019 22:23
    Складывается такое впечатление, что все вокруг хотят полного фиаско Динамо - и народ, и болельщики, и арбитры, ну а АФУ во главе с Павелкой - само собой. Да и сами игроки Динамо делают все от них зависящее, что так все думали.Представляю, какой банкет будет в стенах Дома футбола, в случае если Динамо пролетит со вторым местом в Чемпонате страны. Без фейерверков не обойдутся, это точно....
    У Вас ложное впечатление. Вот давайте без лишних эмоций, оглянитесь, спокойно проанализируйте - что происходит с "Динамо" последние десять лет. Игры нет. все временами только на морально-волевых самих футболистов, как следствие - сплошные скандалы. Напомню: провалы в селекционной работе, "черная бухгалтерия" , среди футболистов в команде (мягко сказать) нет согласия. Что бы отвлечь внимание, руководство клуба систематически принимает решения "на грани фола": не ехать в Мариуполь, не пускать футболистов в молодежную сборную и др., при этом очень странный повод: "А донецкие тоже так делали...????". На смену настоящим преданным болельщикам пришли титушки с расистскими лозунгами. В чем здесь вина адекватных,да даже не адекватных болельщиков других команд? Мы очень хотим возрождение "Динамо" как флагмана Украины, его наконец игрой, а не борьбой, с честным судейством, а не пенальти в ворота соперника, когда мяч попадает в лицо защитника. Но не надо лукавить - начинать надо с себя.
    Sunrise
      Sunrise, 09.12.2019 09:51
    +4
    Самое интересное что если убрать посты болельщиков шахтера из этой ветки то останется от силы постов 50 от силы. Неужели вся суть переписки сейчас к тому кто больше накинет на вентилятор в ветке новости против той команды которую ненавидежь?
    Sunrise
      Sunrise, 09.12.2019 09:47
    +5
    Odinokij, 09.12.2019 09:00
    Достижения у ДК большие :физику Лёсик добавил,но умом футбола бог обидел.Игры на лицо,хотя бы евро прошли в весну с таким одинаковыми по уровню командами.С нового года может что-то изменится,если нет?...
    Ничего не изменится пока у руля динамовские сердца-физручелы будут. И Суркис не начнет хоть немного вкладывать в клуб а не делать упор на Беседина. Там Агтемка Милевский даже ржёт над такой игрой.
    Odinokij
      Odinokij, 09.12.2019 09:00
    0
    Достижения у ДК большие :физику Лёсик добавил,но умом футбола бог обидел.Игры на лицо,хотя бы евро прошли в весну с таким одинаковыми по уровню командами.С нового года может что-то изменится,если нет?...
    zvalenok03
      zvalenok03, 09.12.2019 06:00
    0
    Тяжелая артиллерия пока молчит.
    Отдуваются шестерки.
    1Odessit
      1Odessit, 09.12.2019 01:35
    +2
    Падение в низ продолжается.
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 09.12.2019 00:36
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 09.12.2019 00:15
    Вина лежит на обоих, если бы у Михайличенко была совесть он должен был бы ответить- "извини,Игорек, я не тренер и толку с меня будет ноль".
    Михличенко принял команду в середине сезона.Сейчас у него СИЛЬНЫЕ отмазки:
    1) не я проводил предсезонку
    2) не я закладывал фундамент физического состояния
    3) многие хорошие игроки в аренде
    4) у многих игроков травмы
    ИЗ этого логически следует, что Мих будет тренировать команду до конца чемпионата и готовить её к следующему сезону.
    И ЕСЛИ и тогда команда начнёт БУКСОВАТЬ, то естественно нужно либо увольняться самому и при этом оставаться мужиком, либо быть тряпкой как Хац и ждать увольнение с позором
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 09.12.2019 00:15
    +2
    jekаfunny, 08.12.2019 19:14
    просто сейчас половина стрел будет лететь в Миху, а вину должен полностью принять Суркис
    после полного дна в виде продления контракта с Хацкевичем, он умудрился пробить и его назначив Миху
    Вина лежит на обоих, если бы у Михайличенко была совесть он должен был бы ответить- "извини,Игорек, я не тренер и толку с меня будет ноль".
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 08.12.2019 23:55
    +13
    Подивіться: до чого ТУПИЙ та ПУСТИЙ погляд у цього горе-«спеца»! Так що ж від нього можна очікувати? І порівняйте із жвавим поглядом Скрипника, якого горе-«менеджери» дк в черговий раз прос*РАЛИ!!!!! І понабирали іноземне сміття (лавкогріїв), а своїх здібних розпихали по орендах. То й маємо стабільний регрес: при Ребре +2 ЧУ, при хаціке -3 очків, зараз вже -14 (антирекорд), 4 місце. А буде й 5-е. Жалюгідна закономірність!
    alekos59
      alekos59, 08.12.2019 23:47
    +4
    Уроды, сдавайте звезды!
    MaxUa
    MaxUa, 08.12.2019 23:26
    +2
    Sunrise, 08.12.2019 20:57
    После первой игры ожидал равного матча. Заря неожиданно разрывала в начале, но реализация... Из минусов (кроме реализации ): проиграли весь верх, все моменты Динамо после ударов головой. Ну и по прежнему, часто принимаются неправильные решения в завершающей стадии атаки.
    Главный из плюсов - четко выполняют установку тренера и показывают интересный зрелищный футбол, ну на сколько позволяет мастерство. Также видно что уже практически нет боязни грандов, есть уважение и осознание своих сил. Ну и физика вполне на уровне. Опять же: ничего не дали сделать Динамо "на земле", все проблемы были в воздухе. Цыганкова вообще выключили, хотя раньше он был ключевым игроком в матчах с Зарёй.
    Заслуженная победа, что особенно приятно!
    "ничего не дали сделать Динамо "на земле", все проблемы были в воздухе."
    Динамо "на земле" особо и не пыталось ничего сделать. Фишка атак киевлян в этом матче - навесы в штрафную.
    Вообще даже сложилось впечатление, будто Динамо сегодня тренировалось играть в таком стиле против Лугано, т.е. вот именно так - сидеть всей командой на половине поля соперника и закидывать мячи в штрафную. Сегодняшние попытки пройти низом через штрафную можно пересчитать по пальцам одной руки. И фланги тоже задействованы не были при том, что Заря вообще-то давала играть, не пытаясь в прессинге и борьбе повиснуть на сопернике, как это делали Мариуполь или Александрия.
    Так что очень странная тактика у Динамо сегодня была на игру.
    Elblanko
    Elblanko, 08.12.2019 19:01
    +44
    Коментар згорнуто. Показати
    вітаю зорю з заслуженим другим місцем.
    Щетинин Максим
      Щетинин Максим, 08.12.2019 19:01
    +30
    Стоит признать, что результат по делу. Заря с первых минут знала как и что ей нужно делать. Динамо уже по сложившийся традиции начинает матч со счета 0:1. Ну и Дзидзьо под номером 44 в центре обороны, сколько его можно терпеть?! Ну не хочет человек играть за команду, неужели тренеры и президент этого не видят.. Тревожно перед матчем с Лугано.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 19:02
    +24
    Заря красавцы , по игре чистая победа!
    Aleks04
      Aleks04, 08.12.2019 19:01
    +21
    Мужики!
    Srukis
      Srukis, 08.12.2019 21:44
    +20
    Заря на классе обыграла
    bassofon
      bassofon, 08.12.2019 19:03
    +20
    После таких матчей футболисты динамо крепчают, а пятнистые совы вымирают.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 08.12.2019 19:11
    +18
    Опять один Жека за всех «динамовских»отдувается ... стыдно за защитников пятнистых сов
    Александр B
      Александр B, 08.12.2019 19:03
    +18
    Жека чё там ? Какой счет?))) заслуженное 4 место,чего и желаю в итоге чемпионата!!! Мёртвое ДК
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 08.12.2019 19:31
    +17
    Суркис: "я думал что я дважды гений, когда во второй раз назначал Михайличенка тренером Динамо"
    k-maro
    k-maro, 08.12.2019 19:07
    +17
    А следующая игра с Десной,ужас...
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 08.12.2019 19:02
    +17
    А теперь все дружно Ууууууууууууууууу
    Amil Aliev
      Amil Aliev, 08.12.2019 19:01
    +17
    Где Динамо, где?
    Sergejzimik .
      Sergejzimik ., 08.12.2019 19:12
    +16
    Рахиты... Дожились, что для Динамо нужно создавать еще один кубок в Европе. Уже даже ЛЕ не потянут..
    Самое обидное - игроки то нормальные - но команды нету ввиду отсутствия тренера.. Ну а за это сурку большое "спасибо"..писецнах. одни эмоции ... и матюки.
    serge_kr
      serge_kr, 08.12.2019 19:06
    +16
    Скрипник поставил просто офигеную игру у Зори
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 08.12.2019 19:02
    +16
    Дырявые на своем законном четвертом месте))) С победой, Заря))
    Евгений Ш
      Евгений Ш, 08.12.2019 19:13
    +15
    Заря мужики. Динамо котится все глубже и глубже в жопу. Хотя там им и место....
    serge_kr
      serge_kr, 08.12.2019 19:03
    +15
    Браво Зоря, заслужено победила, вся Украина болела сегодня за тебя
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 08.12.2019 19:03
    +15
    Заря с победой. И вторым местом.
    dd dent
      dd dent, 08.12.2019 19:01
    +15
    Алексей михайличенко: «сегодня «динамо» играло в ужасный, бездарный, авантюрный, бездумный и бездушный футбол»
    12 августа 2004
    "Динамо" - Трабзонспор"
    Юрий Бойко