06.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Олімпік – 3:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 17-го туру Української Прем'єр-ліги

Шахтар – Олімпік – 3:0. Текстова трансляція матчу
© ФК Шахтар

У п'ятницю, 6-го грудня, сімнадцятий тур Української Прем'єр-ліги відкриє донецьке дербі між «Шахтарем» та «Олімпіком». Матч пройде в Харкові на ОСК «Металіст», початок – о 19:00.

У минулому турі команда Луїша Каштру допустила несподівану осічку, не зумівши обіграти на виїзді «Маріуполь» (1:1). Тепер «гірники» спробують реабілітуватися перед своїми вболівальниками і, крім того, провести генеральну репетицію перед вирішальним поєдинком групового турніру Ліги чемпіонів проти «Аталанти». Донецький «Олімпік» має намір поборотися за першу шістку чемпіонату, і в такий розвиток подій ще зовсім недавно вірилося насилу, адже «олімпійці» йшли на останньому місці в турнірній таблиці. У своєму крайньому поєдинку команда Вісенте Гомеса поступилася київському «Динамо»: ця поразка перервала п'ятиматчеву безпрограшну серію донецького клубу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Олімпік». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Al Zolo
    Al Zolo, 06.12.2019 20:54
    +6
    Цыгынык верит что Олимпик-фаворит чемпионата........ просто узбекская дурь-крепкая
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 06.12.2019 20:54
    +6
    Муґунот Уух, 06.12.2019 20:51
    Эта сенсация, которую анонсировал тот м*дак Цыганык?
    Конечно. Победа ШД над ОД это СЕНСАЦИЯ
    serge_kr
      serge_kr, 06.12.2019 20:53
    +5
    Вот так нужно побеждать, а не как Динамо с помощью судьи
    nomad
      nomad, 06.12.2019 20:53
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Цыганык! Ты где???? Сенсация! Я думал 2:1 будет , а тут уже 3:0 и Шахтёр свою дэрбю выиграл. А Динамо ещё пусть покарачится с мужиками за 2е место.
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 06.12.2019 20:51
    +6
    Эта сенсация, которую анонсировал тот м*дак Цыганык?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 06.12.2019 20:49
    +5
    Привет Цыганыку
    Al Zolo
    Al Zolo, 06.12.2019 20:43
    +2
    Чемпион ясен в этом сезоне-осталось узнать кто вылетит и кто еуок возьмет
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 06.12.2019 20:39
    +4
    На поле вышел Марлос, который практически сразу забил. Вот Лесику бы поучится у Каштру вовремя замены делать...
    nomad
      nomad, 06.12.2019 20:39
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Во! Молодцы. Старших надо слушать и 2:0...
    Похоже на сенсацию Цыганыка
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 06.12.2019 20:35
    +5
    С возвращением, Марлос
    nomad
      nomad, 06.12.2019 20:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Не мешало бы уже и 2:0 сделать. Сколько можно на волоске играть?
    nomad
      nomad, 06.12.2019 19:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Всё идёт по плану. Теперь самое время забивать и Кривцову
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 06.12.2019 19:15
    +2
    Матвиенко
    MaxUa
    MaxUa, 06.12.2019 19:10
    -3
    Да, сегодня нужно много забить, тогда Мариуполю в Киеве будет комфортно.
    serge_kr
      serge_kr, 06.12.2019 19:08
    +3
    Голлл, Матвиенко хорошо положил
    comentraktor
      comentraktor, 06.12.2019 19:02
    +1
    Ждём команду Семирамида...
    Al Zolo
    Al Zolo, 06.12.2019 20:54
    +6
    Цыгынык верит что Олимпик-фаворит чемпионата........ просто узбекская дурь-крепкая
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 06.12.2019 20:54
    +6
    Муґунот Уух, 06.12.2019 20:51
    Эта сенсация, которую анонсировал тот м*дак Цыганык?
    Конечно. Победа ШД над ОД это СЕНСАЦИЯ
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 06.12.2019 20:51
    +6
    Эта сенсация, которую анонсировал тот м*дак Цыганык?
    serge_kr
      serge_kr, 06.12.2019 20:53
    +5
    Вот так нужно побеждать, а не как Динамо с помощью судьи
    nomad
      nomad, 06.12.2019 20:53
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Цыганык! Ты где???? Сенсация! Я думал 2:1 будет , а тут уже 3:0 и Шахтёр свою дэрбю выиграл. А Динамо ещё пусть покарачится с мужиками за 2е место.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 06.12.2019 20:49
    +5
    Привет Цыганыку
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 06.12.2019 20:35
    +5
    С возвращением, Марлос
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 06.12.2019 20:39
    +4
    На поле вышел Марлос, который практически сразу забил. Вот Лесику бы поучится у Каштру вовремя замены делать...
    serge_kr
      serge_kr, 06.12.2019 19:08
    +3
    Голлл, Матвиенко хорошо положил
    Al Zolo
    Al Zolo, 06.12.2019 20:43
    +2
    Чемпион ясен в этом сезоне-осталось узнать кто вылетит и кто еуок возьмет
    nomad
      nomad, 06.12.2019 20:39
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Во! Молодцы. Старших надо слушать и 2:0...
    Похоже на сенсацию Цыганыка
    nomad
      nomad, 06.12.2019 20:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Не мешало бы уже и 2:0 сделать. Сколько можно на волоске играть?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 06.12.2019 19:15
    +2
    Матвиенко
    comentraktor