06.12.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар - Олімпік. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Перед вирішальним матчем в Лізі чемпіонів з «Аталантою» гірників протестує «Олімпік»

Шахтар - Олімпік. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар
У найближчу середу, 11 грудня, у «Шахтаря» буде, мабуть, найважливіший і головний матч групового етапу Ліги чемпіонів нинішнього сезону, в якому визначиться його подальша доля на єврокубкову весну. І хоча наставник гірників Луїш Каштру стверджує, що гру 17-го туру української Прем'єр-Ліги з донецьким «Олімпіком» він не буде розглядати як генеральну репетицію перед зустріччю з італійцями, швидше за все, португальський фахівець трохи лукавить.
 
Обидва поєдинки відбудуться у Харкові на стадіоні «Металіст», та й початок їх буде приблизно в один і той саме час. Так що гірники цілком можуть випробувати деякі методи ведення гри, які вони готують для «Аталанти». Крім того, наставник «Шахтаря» навряд чи вже буде експериментувати зі складом, як це було в попередньому турі в Маріуполі. Там, нагадаю, гірники вдруге в цьому чемпіонаті країни втратили очки і, таким чином, дозволили київським «Динамо» трохи наблизитися до себе. Другу осічку поспіль вони навряд чи допустять. Перш за все, це може негативним чином позначитися на настрої команди перед відповідальною грою у Лізі чемпіонів. Та й в українській першості переслідувачі лідера можуть ще більше скоротити своє відставання.
 
На відміну від зустрічі з «Маріуполем», у «Шахтаря» вже повинні вийти на поле Алан Патрік і Жуніор Мораєс, що відбули дискваліфікацію. Втім, й інші футболісти основного складу, у яких були невеликі пошкодження та травми (за винятком Валерія Бондаря і Марлоса), в повну силу готуються до майбутніх матчів разом зі своїми партнерами. Ні про яку-небудь недооцінку суперника мови бути не може.
 
Тепер про «Олімпік». У попередньому турі донеччани непогано провели півтора тайму у грі з «Динамо». І, якби не досить спірне вилучення Андрія Кравчука на 73-й хвилині, після якого підопічні Вісенте Гомеса пропустили два м'ячі у свої ворота, ще невідомо як би завершився той матч у Києві. Шкода, що крім Кравчука тренер «Олімпіка» навряд чи зможе розраховувати ще на кількох провідних гравців, які отримали ті чи інші травми. Серед них Бетім, Ігор Снурніцин, Роман Вантух, Геннадій Пасіч, Матар.
 
У першому колі суперники зустрічалися 1 вересня на полі київського стадіону «Динамо». Тоді гра пройшла з великою перевагою «Шахтаря», який здобув впевнену перемогу з великим рахунком 4:0. Два голи забив Жуніор Мораєс, по одному Манор Соломон і Марлос.
 
Матч «Шахтар» - «Олімпік» довірено обслуговувати 35-річному арбітру Дмитру Бондаренку з Одеси. У сезоні 2019-2020 рр. він ще жодного разу не перетинався з цими командами і, якщо говорити в цілому, то з гірниками він взагалі зустрінеться на футбольному полі вперше. А щодо «Олімпіка», то роком раніше при суддівстві Бондаренка донецька команда в гостях здобула перемогу над київським «Арсеналом» 3:1.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ
 
Орієнтовні склади:
 
«Шахтар»: Пятов, Болбат, Матвієнко, Крівцов, Ісмаїлі, Алан Патрік, Степаненко, Коваленко, Тайсон, Марлос, Жуніор Мораєс.
 
«Олімпік»: Пеньков, Трубочкін, Лук'янчук, Гришко, Ксьонз, Політило, Цимбалюк, Балашов, Тейшейра, Імері, Шахаб.

6 грудня, п'ятниця

«Шахтар» — «Олімпік»
Харків. Стадіон «Металіст». 19:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ШАХТАР - ОЛІМПІК. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбитр: Дмитро Бондаренко (Одеса)
Прогноз Sport.ua — 3:1

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    solart1964
      solart1964, 06.12.2019 18:21
    0
    serge_kr, 06.12.2019 14:05
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    На много сильнее по каким показателям? По подбору игроков - явно слабее. По игре - вопрос спорный.. Да, они могут опередить Динамо в итоговой таблице, теоретически.. Но это не значит, что они сильнее на голову. Были бы сильнее, все время были бы выше. А пока - пусть доказывают игрой...
    nomad
      nomad, 06.12.2019 18:20
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 06.12.2019 15:46
    а причем тут украинский город Донецк к террористическому недоразумению дынырЫ?
    террористы под флагом упа, который ещё вне закона, как бы 2% ни старались его пропихнуть в державные... и стэцько начинал с терактов, в которых гибли и украинцы, кроме поляков и советских
    solart1964
      solart1964, 06.12.2019 18:19
    0
    solart1964, 06.12.2019 09:51
    Марлос только начал в общей группе тренироваться. Как-то у меня большие сомнения, что будут им рисковать и кидать в бой с первых минут.Хотя мож на замену выпустят на немного, что бы игровые кондиции восстанавливал..
    Кто там минусовал? Посмотрите на состав Шахтера стартовый. Где Марлос? )
    nomad
      nomad, 06.12.2019 18:18
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 06.12.2019 15:45
    нет , не помню этого случая .
    Это ж показывали на всю страну в каком то футбольном обозрении!
    dynamo_DNO
      dynamo_DNO, 06.12.2019 18:04
    -2
    jekаfunny, 06.12.2019 14:32
    без проблем , я эту ветку сохраню себе) в конце сезона глянем кто выиграл )
    только будь готов к тому, что если если жекалаеда проиграет, то будет тянуть до последнего тура))
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 15:46
    +1
    nomad, 06.12.2019 15:05
    Они же донецкие! Как можно? А где ж твои ордо и дыныры?
    а причем тут украинский город Донецк к террористическому недоразумению дынырЫ?
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 15:45
    -2
    mikmir1, 06.12.2019 15:03
    Я з Житомира..Нехай буде. Якщо памя`ятаєш 2002 рік. "Полісся" (Житомир) - "Динамо" (Київ) Вболівальники з м. Київ "ми вас повєсим".
    нет , не помню этого случая .
    nomad
      nomad, 06.12.2019 15:05
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    jekаfunny, 06.12.2019 12:00
    Удачи Олимпику, при такой организации игры как с ДК , могут попробовать зацепиться за очки !
    Они же донецкие! Как можно? А где ж твои ордо и дыныры?
    mikmir1
    mikmir1, 06.12.2019 15:03
    -2
    jekаfunny, 06.12.2019 14:32
    без проблем , я эту ветку сохраню себе) в конце сезона глянем кто выиграл )
    Я з Житомира..Нехай буде. Якщо памя`ятаєш 2002 рік. "Полісся" (Житомир) - "Динамо" (Київ) Вболівальники з м. Київ "ми вас повєсим".
    mikmir1
    mikmir1, 06.12.2019 14:36
    -2
    AdvocatusDei, 06.12.2019 12:12
    согласен, 1 тайм он сыграть думаю сможет
    Марлос і Тайсон - найкріщі
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 14:33
    -2
    serge_kr, 06.12.2019 14:05
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    ты балабол и с тобой говорить о чем то серьезном вообще желания нету
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 14:32
    +1
    mikmir1, 06.12.2019 14:20
    Просто. Домовились На 1000 грн. з тобою. Пишу свій номер 0966757746
    без проблем , я эту ветку сохраню себе) в конце сезона глянем кто выиграл )
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.12.2019 14:32
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    serge_kr, 06.12.2019 14:05
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    Чем сильнее Заря Динамо?
    По данным wyscout Динамо было самой бьющей командой в 16 туре.
    Это я беру только один тур.
    Я могу тоже сказать Шахтер сильнее Аталанты. Но необходимо ж как то подтвердить это фактами.
    mikmir1
    mikmir1, 06.12.2019 14:20
    -1
    jekаfunny, 06.12.2019 13:31
    можем на интерес
    можем на 1000 гривен , мне не принципиально
    Просто. Домовились На 1000 грн. з тобою. Пишу свій номер 0966757746
    Ostap1948
      Ostap1948, 06.12.2019 14:16
    +3
    serge_kr, 06.12.2019 14:05
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    А причем тут ДК на этой ветке?
    serge_kr
      serge_kr, 06.12.2019 14:05
    -2
    jekаfunny, 06.12.2019 13:31
    можем на интерес
    можем на 1000 гривен , мне не принципиально
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    mikmir1
    mikmir1, 06.12.2019 13:33
    -3
    Ірина Прилуцька, 06.12.2019 13:24
    Вибачте що влізла в вашу розмову
    Пробачте, Паняночка, я не спорив я написав те що я думав.
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 13:31
    +3
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    можем на интерес
    можем на 1000 гривен , мне не принципиально
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 06.12.2019 13:24
    +5
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    Вибачте що влізла в вашу розмову
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 06.12.2019 13:23
    +5
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    На скільки споримо?
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 06.12.2019 13:24
    +5
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    Вибачте що влізла в вашу розмову
    Ірина Прилуцька
      Ірина Прилуцька, 06.12.2019 13:23
    +5
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    На скільки споримо?
    Ostap1948
      Ostap1948, 06.12.2019 14:16
    +3
    serge_kr, 06.12.2019 14:05
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    А причем тут ДК на этой ветке?
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 13:31
    +3
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    можем на интерес
    можем на 1000 гривен , мне не принципиально
    y-grec
    y-grec, 05.12.2019 19:54
    +3
    Та я не думаю, що Олімпік заб'є
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.12.2019 12:08
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    AdvocatusDei, 06.12.2019 12:01
    да, выйдет на 70-й что бы в тонусе быть перед матчем с Аталантой
    Марлос в свои годы даже с травмой играет намного сильнее чем Тете.
    Особенно это видно в держании мяча.
    Просто его надо правильно сейчас использовать.
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 15:46
    +1
    nomad, 06.12.2019 15:05
    Они же донецкие! Как можно? А где ж твои ордо и дыныры?
    а причем тут украинский город Донецк к террористическому недоразумению дынырЫ?
    jekаfunny
      jekаfunny, 06.12.2019 14:32
    +1
    mikmir1, 06.12.2019 14:20
    Просто. Домовились На 1000 грн. з тобою. Пишу свій номер 0966757746
    без проблем , я эту ветку сохраню себе) в конце сезона глянем кто выиграл )
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.12.2019 12:28
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    AdvocatusDei, 06.12.2019 12:13
    может в центре попробывать (как в сборной) всяко лучше чем Коваленко
    Так Каштру его и пробует в центр иногда.
    Но физике ему не хватает рыгать в два конца поля.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.12.2019 11:47
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    SKIF1927, 06.12.2019 10:09
    У олімпіка полурезервний склад буде.
    5 травм 1 дисквалификация.
    Играть будут те же практически что и с Динамо.
    solart1964
      solart1964, 06.12.2019 18:21
    0
    serge_kr, 06.12.2019 14:05
    Зоря намного сильнее ДК, только вот шубные судьи вытянут киевлян!
    На много сильнее по каким показателям? По подбору игроков - явно слабее. По игре - вопрос спорный.. Да, они могут опередить Динамо в итоговой таблице, теоретически.. Но это не значит, что они сильнее на голову. Были бы сильнее, все время были бы выше. А пока - пусть доказывают игрой...
    solart1964
      solart1964, 06.12.2019 18:19
    0
    solart1964, 06.12.2019 09:51
    Марлос только начал в общей группе тренироваться. Как-то у меня большие сомнения, что будут им рисковать и кидать в бой с первых минут.Хотя мож на замену выпустят на немного, что бы игровые кондиции восстанавливал..
    Кто там минусовал? Посмотрите на состав Шахтера стартовый. Где Марлос? )
    mikmir1
    mikmir1, 06.12.2019 13:16
    0
    Згоден, "Зорька" буде вище ніж "Динамо" . І нехай "Олександрія" буде четвертою.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.12.2019 09:45
    0