ВІДЕО ДНЯ. 19 років тому Клаудіо Лопес зробив хет-трик у ворота Шахтаря

25 жовтня 2000 року «гірники» поступилися в Римі «Лаціо» з рахунком 1:5

4394
5
ФК Шахтар
Рівно 19 років тому, 25 жовтня 2000 року, донецький «Шахтар» провів один з перших своїх поєдинків в груповому раунді Ліги чемпіонів.

Команда, яку на той момент очолював Віктор Прокопенко, в Римі грала проти «Лаціо». Незважаючи на те, що на 41-й хвилині Андрій Воробей відкрив рахунок, малодосвідчені в єврокубкових баталіях «гірники» поступилися з рахунком 1:5.

Хет-триком у воротах Юрія Вірта відзначився аргентинський голеадор «Лаціо» Клаудіо Лопес, який відзначився точними ударами на 48-й, 68-й і 90-й хвилинах.

Нагадаємо, «Шахтар» в сезоні-2000/01 вперше пробився в груповий раунд Ліги чемпіонів, завершивши змагальний процес в групі В на третьому рядку - позаду «Арсенала» та «Лаціо», але попереду празької «Спарти».
(19)

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі