Україна пропустила 8 м'ячів від Німеччини у відборі на жіночий Євро

Українські футболістки невдало стартували у кваліфікаційному раунді

6798
6
УАФ
Збірна України невдало стартувала в кваліфікаційному раунді відбору на жіночий Євро-2021. Українські футболістки на стадіоні у Львові поступилися команді Німеччини з розгромним рахунком 0:8. Німкені забили три голи в першому таймі, збільшили відрив на початку другого тайму, але не зупинилися на досягнутому. Ще чотири м'ячі побували у воротах синьо-жовтих в останні 10 хвилин матчу.

Наступну гру Україна проведе проти Німеччини 5 жовтня в Аахені. У відбірковій групі також виступають збірні Ірландії, Греції і Чорногорії. У фінальну частину пройдуть переможці груп, а також три найкращі другі місця з дев'яти груп. Решта 6 команд, що зайняли другі місця, зіграють в раунді плей-офф ще за три путівки на Євро-2021.

Євро-2021 серед жінок

Кваліфікація. Група I

1-й тур, 3 вересня. Львів, «Львів-Арена»

Україна – Німеччина – 0:8

Голи: Дебріц, 5, 80, 88, Магулль, 29, Раух, 32, Обердорф, 54, Хут, 85, Майер, 90+2.

Україна: Самсон, Подольська, Андрухів (Вороніна, 63), Басанська, Калініна (Китаєва, 46), Н. Куніна (Малахова, 79), Панцулая, Овдійчук, Апанащенко, Хімич, Кравець.

Німеччина: Фромс, Раух, Обердорф, Хут, Марожан, Попп, Дебріц, Гвінн (Майєр, 61), Бюль (Кнаак, 75), Магулль (Дальманн, 61), Доорзун.

Попередження: Кравець, 31, Панцулая, 38.

Нереалізований пенальті: Попп, 32 (Німеччина).