Запасні: Вічний, Білик, Арсич, Голуб, Огіря, Присяжнюк.

«Шахтар»: Різник – Азарові, Матвієнко, Бондар, Конопля – Криськів (Назарина, 81) – Кевін (Егіналду, 64), Судаков, Марлон (Степаненко, 63), Зубков (Швед, 64) – Сікан (Траоре, 64).

Запасні: Рудько, Лемкін, Гочолеішвілі, Педріньйо, Міроші, Невертон, Ракіцький.

01 травня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 травня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

01 травня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ШТАНГА! Назарина із правого флангу штрафного прострілив на ближню, але Траоре поцілив у дотик у стійку.

01 травня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Рукою схопив Зе на лівому фланзі оборони Матвієнко, коли суперник його обіграв.

87’

Кузика збив на лівому фланзі атаки Степаненко.

01 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Контроль м'яча від Шахтаря на чужій половині.

01 травня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Васильєв не надто вдало розвернув атаку на лівий фланг передачею на Зігі.

01 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Криськіва замінили на Назарину.

01 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

МОМЕНТ! Судаков на швидкості зайшов до правого флангу штрафного, бив у дальній низом, але Варакута парирував ногою.

01 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Замість Путрі вийшов Альваренга.

01 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Бондар відверто схопив за корпус Ієде на лівому фланзі оборони.

01 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Швед ударом із правого флангу штрафного підняв м'яч над поперечиною.

75’

Замінили Салюка на Ієде.

01 травня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Криськів із лівого флангу зіграв до центру штрафного на Траоре, після чого той пробив із гострого кута у захисника, а відскок Дмитро пробив над воротами.

01 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ! Судаков прострілив із правого флангу на ближню стійку, де Траоре дальнім коліном зачепив м'яч, але той полетів точно у Варакуту.

01 травня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Путря з правого флангу виконав занадто високу подачу.

01 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Авагімяна поміняли на Кузика.

65’

Бойчука замінили на Зе.

01 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Швед забрав м'яч у Салюка на правому фланзі оборони, після чого відкрився до штрафного під зворотний пас Траоре й пробив повз Варакуту.

01 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Швед з'явився замість Зубкова.

64’

Замість Сікана на поле вийшов Траоре.

01 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Марлона поміняли на Степаненка.

01 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Одесити закріпились із м'ячем на чужій половині.

01 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Пушич почав підкликати резервістів.

01 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Зубков прострілив із правого флангу штрафного на ближню, але Сікан не встигав.

01 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Брагару розвернувся повз Марлона на лівому фланзі атаки, а суперник його збив.

01 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Шпорн попереджений за підкат у центральному колі проти Криськіва.

01 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Кевін у центрі штрафного не приборкав простріл Судакова з правого флангу штрафного.

01 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Матвієнко здалеку з лівого флангу запустив удар повз протилежну стійку.

01 травня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Єрмаков перед штрафним переклав м'яч під праву ногу й пробив над воротами.

01 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Гучек гратиме замість Штогріна.

01 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

01 травня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

01 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще одну хвилину.

01 травня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Зубков виконав закручений удар із правого флангу штрафного повз дальню стійку.

01 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Удар Судакова із штрафного з лівого флангу крізь стінку прилетів у ближній каркас воріт, відскок від якого перед штрафним Марлон перевів у дальню дев'ятку.

01 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Васильєв відверто блокував просування Судакова під стінку до лівого флангу штрафного.

01 травня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Кутовий на правому фланзі Зубков подавав на ближню, але там Путря вибив м'яч у аут.

01 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Криськів із зони перед штрафним виконав дальній удар до рук Варакуті.

01 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Простріл Путрі від лицьової на правому фланзі був виконаний уже з офсайду.

01 травня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Контроль м'яча від одеситів на власній половині.

01 травня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Варакута витягнув на кутовий удар із правого флангу штрафного від Сікана під ближню стійку.

01 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Салюк не дав Сікану пройти до лицьової на лівому фланзі штрафного.

01 травня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Удар низом від Зубкова від входу до правого флангу штрафного пролетів повз дальню стійку та ноги Кевіна до цього, який міг і підправити в сітку.

01 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Полетів на трибуни дальній постріл Бондаря із зони перед штрафним.

01 травня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Криськів перед воротами не встиг підставити ногу під простріл Кевіна, який до цього посадив Путрю своїм фінтом.

01 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Розіграш м'яча від Шахтаря триває на чужій половині.

01 травня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Варакута парирував перед собою удар Судакова із зони перед штрафним й Марлон миттєво розстріляв ворота.

01 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Судаков віддавав із правого флангу на дальній бік штрафного, але там нікого не було.

01 травня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Простріл Авагімяна з лівого флангу в центрі штрафного не зміг у дотик завершити Васильєв, але забезпечив відскок далі на Зігі, який пробив поміж ніг Різнику.

01 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Номінальні господарі тримають м'яч на чужій половині.

01 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Судаков вирізав передачу з правого флангу в центр штрафного, де Кевін у дотик пробив над воротами.

01 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Випустив за бокову м'яч Кевін під час просування лівим флангом атаки.

01 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Упав зверху на Авагімяна з боротьби в повітрі на правому фланзі оборони Конопля.

01 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Судаков та Зубков розіграли кутовий на лівому фланзі, після чого пішла подача на ближню стійку, яку головою завершив Марлон.

01 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Просування Кевіна лівим флангом атаки перевів на кутовий Путря.

01 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Агресивна атака від Салюка проти Зубкова на чужій половині.

01 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

01 травня о 12:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 травня о 12:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 травня о 12:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 1-го травня, відбудеться поєдинок 12-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 13:00.

Єврокубки свого часу не дали «Шахтарю» зіграти в Одесі в заздалегідь відведені терміни, після чого минуло вже понад півроку, і місце майбутніх подій було перенесено до столиці. Причому, як не дивно, попросив про це саме колектив Романа Григорчука. Суті справи не змінює – «гірникам» потрібно перемагати в контексті чемпіонських перегонів, «морякам» – у контексті все ще можливої боротьби за виживання. Як не як, уже три матчі чемпіонату поспіль «Чорноморець» і зовсім очок не набирає.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Шахтар».