Манчестер Сіті вдома не зміг дотиснути Тоттенхем

Команда Гвардіоли володіла перевагою, однак «шпори» везуть нічию з «Етіхада»

14731
24
«Манчестер Сіті» і «Тоттенхем» до цього в рамках англійського чемпіонату зустрічалися 140 разів, і «городяни» ніколи не вигравали 5 поєдинків поспіль. Але зараз їх переможна серія в поєдинках з «шпорами» налічувала 4 матчі, тому команда Пепа Гвардіоли отримала відмінний шанс встановити історичне досягнення.

І з перших хвилин зустрічі вона понеслася вперед. Гості виявилися замкненими на своєї половини поля, а «городяни» почали методично розхитувати їх оборону. У перші 20 хвилин гри «Тоттенхем» не міг навіть наблизитися до штрафної Едерсона. А господарі таки добилися свого: Кевін Де Брейне видав дивовижний навіс з флангу, і забутий усіма Стерлінг головою прицільно пробив у порожній кут воріт - 1:0!

Трибуни «Етіхада» заспівали, але незабаром змушені були стихнути. Перший (і єдиний до свистка на перерву!) удар в сторону воріт «Манчестер Сіті» завершився голом. Ламела прийняв пас від Н'Домбеле, трохи просунувся до штрафного і з ходу пробив в кут воріт - 1:1. Ось так секундна розслабленість захисників звела нанівець всі потуги форвардів!

Втім, урок «городяни» засвоїли і більше не дозволяли собі помилок в обороні. А самі продвжували атакувати. І на 35-й хвилині повернули лідерство. Знову асистентом став Кевін Де Брейне. Але цього разу він не навісив, а прострілив низом, і Агуеро у дотик підправив м'яч, пославши його в кут воріт - 2:1!

Могли «городяни» і зміцнити свою перевагу, але Гюндоган з забійної позиції не влучив у ворота, а з ударом Зінченко від лінії штрафного впорався голкіпер, накривши м'яч в кутку воріт. 2:1 - цілком закономірний рахунок, рахунок по грі. Хоча 3:1 більше відповідали б ходу гри.

Тож після перерви «Сіті» знову понісся на ворота Льоріса. Зінченко мав забивати третій гол своєї команди, але з його непростим ударом впорався воротар, насилу відбивши м'яча. Добивання Агуеро заблокував захисник. А потім піідійшла 56-а хвилина. «Тоттенхем» заробив перший свій кутовий в матчі. Але перед цим на поле вийшов Лукас Моура. І першим же дотиком зрівняв рахунок! Після навісу Ламели він головою пробив під поперечину - 2:2! 19 секунд провів бразилець на полі!

Після цього господарі влаштували справжній штурм воріт суперника. Підсумкові цифри статистики вражають. 30 ударів по воротах проти 3-х у «шпор» - десятикратна перевага. За ударам у площину воріт - 10:2. За кутовими - 13: 2. Але Уго Льоріс стояв на смерть, справлявся з усім, що летіло у ворота. Однак в компенсований час «городяни» отримали право на кутовий, і після подачі Лапорт скинув м'яч на Жезуса, а той холоднокровно пробив під дальню штангу. 3:2? Ні! Арбітру підказали, що м'яч від голови Лапорта спершу влучив йому в руку, і тільки після цього опинився у Жезуса. Тому взяття воріт відмінили. Час, що залишився «Манчестер Сіті» провів в атаках, але гості відбивалися і вистояли.

2:2 - нічия на користь конкурентів, як не крути. У команд тепер по 4 очки, і вони ділять місця з 3-го по 7-е. Наступної неділі «Манчестер Сіті» їде в гості до «Борнмут», а «Тоттенхем» прийме «Ньюкасл».