1
НОК України
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 30 червня.

2. Бешикташ вступив в боротьбу за Коноплянку. Два стамбульських гранда ведуть серйозну конкуренцію за українця.

3. Жан Беленюк став чемпіоном Європейських ігор. Український борець греко-римського стилю виграв золото в категорії 87 кг.

4. Європейські ігри. Український боксер Хижняк завоював золоту медаль. У фіналі змагань боєць впевнено розібрався з італійцем Сальваторе Кавальяро.

5. Європейські ігри. Верняєв взяв золото на брусах. Ще одна золота медаль для збірної України.

6. Україна поступилася британкам і залишає Євробаскет. Наша жіноча збірна програла і третій матч на турнірі.

7. Ферстаппен добув суперпобеду в Австрії, Хемілтон - поза топ-3. Пілот Ред Булла Макс Ферстаппен виграв динамічний Гран-прі Австрії.

8. Шахтар мінімально обіграв софійський ЦСКА в контрольному поєдинку. Данило Сікан зумів відзначитися голом у другому матчі поспіль за підопічних Каштру.

9. Хацкевич не взяв на збори Сідклея і Діейє. Київська команда вирушила до Австрії.

10. Чи вилікує Шахов Лечче? Sport.ua - про вибір Євгена Шахова, який ЛЧ волів боротьбу за виживання в серії А.