Фініш УПЛ, нічия з Нігерією, перенесення для Цуренко

3701
0
Instagram. Леся Цуренко

До Вашої уваги пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за четвер, 30 травня.

1. Маріуполь здобув вольову перемогу над Зорею і зайняв четверте місце. «Маріуполь» випередив луганчан в турнірній таблиці за додатковими показниками.

2. Шахтар у гостях розгромив Львів в останньому поєдинку чемпіонату. «Гірники» в другому таймі забили суперникам три м'ячі.

3. Динамо завершило чемпіонат перемогою над Олександрією. Дубль Циганкова допоміг киянам здобути перемогу, незважаючи на видалення в першому таймі.

4. Збірна України U-20 зуміла втримати нічию з Нігерією. У ворота команди Петракова були призначені два одинадцятиметрових, однак Лунін відбив лише один.

5. Матч Цуренко перенесений на п'ятницю. Поєдинок другого кола призупинений за рахунку 6:6 в третьому сеті.

6. УЄФА вводить в дію нові правила футболу. Нові правила в турнірах УЄФА почнуть діяти 25 червня.

7. Олімпік ризикує втратити ліцензію на виступи в УПЛ. Команди Олімпіка U-21 і U-19 дискваліфіковані за договірні матчі.

8. Усик може в листопаді вийти на ринг проти Джошуа. Іншим претендентом на бій з Джошуа восени є Кубрат Пулєв.

9. Хачеріді може стати вільним агентом. Український захисник може розірвати контракт з ПАОКом.

10. Мораес став кращим бомбардиром УПЛ в сезоні 2018/19. Лише на один м'яч відстав футболіст київського «Динамо» Віктор Циганков.