Матч Цуренко перенесений на п'ятницю

Поєдинок другого кола призупинений за рахунку 6:6 в третьому сеті

Матч Цуренко перенесений на п'ятницю
© Jimmie48 Photography. Леся Цуренко
Друга ракетка України Леся Цуренко (№27 WTA) не змогла дограти поєдинок другого кола на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу. Причина: наступ темряви і ймовірність опадів.
 
У матчі проти Олександри Круніч з Сербії (№76 WTA) гру зупинили за рахунку 6:6 в третьому сеті. Нагадаємо, на Ролан Гаррос третій сет грається без тай-брейка, до різниці в два гейми.
 
Ролан Гаррос. 2-е коло
Леся Цуренко (Україна) - Олександра Круніч (Сербія) - 5:7, 7:5, 6:6 (матч призупинений)
 
У наступному раунді переможниця повинна зіграти проти Сімони Халеп (№3 WTA).
 
Відзначимо, що крім матчу Цуренко - Круніч призупинені поєдинки Кліжан - Пуй (7:6, 2:6, 6:3, 3:1) і Кіз - Хон (7:5, 5:7).
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    kerch30
    online
      kerch30, 31.05.2019 12:21
    0
    svetikrm, 31.05.2019 12:04
    Вы опоздали на один день.
    Значить з бадуна не буде відчувати біль і втому. З несе Круніч з корта якщо не м*ячем то ракеткою
    svetikrm
      svetikrm, 31.05.2019 12:04
    0
    kerch30, 31.05.2019 11:38
    Лесі 30 років сьогодні мучають переносами побухати не дають спокійно
    Вы опоздали на один день.
    kerch30
    online
      kerch30, 31.05.2019 11:38
    -1
    Лесі 30 років сьогодні мучають переносами побухати не дають спокійно
    nico80
      nico80, 31.05.2019 11:32
    0
    На 13:30 матч перенесено - https://www.myscore.ua/match/MkTI8uaH/#match-summary
    0108niko_and
      0108niko_and, 31.05.2019 03:35
    0
    SportsMan, 31.05.2019 03:24
    Интересно, что бы делали организаторы, если бы дошли до матчбола, а тут дождь как ливанул бы! С одной стороны, возможно всего лишь одна подача осталась, с другой, дождь же все-таки льет, как играть?
    В т.ч. Вам було надано пояснення чому на РГ переносяться матчі. І це якщо немає дощу.
    SportsMan
      SportsMan, 31.05.2019 03:24
    0
    Интересно, что бы делали организаторы, если бы дошли до матчбола, а тут дождь как ливанул бы! С одной стороны, возможно всего лишь одна подача осталась, с другой, дождь же все-таки льет, как играть?
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 30.05.2019 23:20
    +7
    А може годі приколуватись? Всі знаємо, що у Лесі зі здоров'ям не дуже щоб.... добре. Головне аби була жива!
    Ну й здоров'я на наступні турніри!!!
    Lazio
    Lazio, 30.05.2019 22:30
    +15
    Короч розклади такі:
    Леся в курсі, що букмекири поставили на Сербку... але сербка про це не вкурсі... але арбітер поставив на Лесю, яка про це не вкурсі...
    Ну а що ви хотіли?? Яка гра - такий і підсумок...
    Як можна 4!!!!! Рази бути біля сітки і впиз@@ячити мячик хрєн зна де???
    Хтось в курсі??
    0108niko_and
      0108niko_and, 30.05.2019 22:21
    +10
    kalabok100, 30.05.2019 22:10
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    За друге коло у них вже є призові по 87 тис.євро. За вихід у третє коло додатково 56 тис.євро. З такою грою та за цю суму їм обом буде за щастя ще трошки понервувати )))
    alefteev77
    alefteev77, 30.05.2019 22:20
    +7
    Леся играет слабо - вялый, оборонительный теннис это точно не ее с таким количеством невынужденных ошибок.
    alefteev77
    alefteev77, 30.05.2019 22:19
    +13
    kalabok100, 30.05.2019 22:10
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    Там играть могу как 5 минут так и 30 мин. Это же не тайбрейк.
    Лесе нужен перерыв прежде всего физический. Она провалилась со счета 4-1 проиграла 4 гейма подряд.
    Так что - эта остановка скорее плюс для Леси. Физическая форма у нее не очень.
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2019 22:18
    +6
    englishforp, 30.05.2019 22:10
    Как же бесит эта Крунич
    Леся бісить не набагато менше у принципі. Вигравати мала 5:1 та подавати на матч
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 30.05.2019 22:14
    +4
    Кто знает крунич всегда так играет?что это было?
    Дмитрий Трегубов
      Дмитрий Трегубов, 30.05.2019 22:14
    +12
    kalabok100, 30.05.2019 22:10
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    До разницы в два гейма они могут играть до конца турнира
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 30.05.2019 22:13
    +17
    Это по сути и спасло от поражения, Леся уже умирала, крунич конечно полный писец, на другой стороне соперник умирает а он мячик подкидывает, завтра для крунич закончится все очень быстро, если конечно здоровье у Леси есть, если нет то и не нужно выходить
    englishforp
      englishforp, 30.05.2019 22:10
    +5
    Как же бесит эта Крунич
    kalabok100
      kalabok100, 30.05.2019 22:10
    -6
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 30.05.2019 22:13
    +17
    Это по сути и спасло от поражения, Леся уже умирала, крунич конечно полный писец, на другой стороне соперник умирает а он мячик подкидывает, завтра для крунич закончится все очень быстро, если конечно здоровье у Леси есть, если нет то и не нужно выходить
    Lazio
    Lazio, 30.05.2019 22:30
    +15
    Короч розклади такі:
    Леся в курсі, що букмекири поставили на Сербку... але сербка про це не вкурсі... але арбітер поставив на Лесю, яка про це не вкурсі...
    Ну а що ви хотіли?? Яка гра - такий і підсумок...
    Як можна 4!!!!! Рази бути біля сітки і впиз@@ячити мячик хрєн зна де???
    Хтось в курсі??
    alefteev77
    alefteev77, 30.05.2019 22:19
    +13
    kalabok100, 30.05.2019 22:10
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    Там играть могу как 5 минут так и 30 мин. Это же не тайбрейк.
    Лесе нужен перерыв прежде всего физический. Она провалилась со счета 4-1 проиграла 4 гейма подряд.
    Так что - эта остановка скорее плюс для Леси. Физическая форма у нее не очень.
    Дмитрий Трегубов
      Дмитрий Трегубов, 30.05.2019 22:14
    +12
    kalabok100, 30.05.2019 22:10
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    До разницы в два гейма они могут играть до конца турнира
    0108niko_and
      0108niko_and, 30.05.2019 22:21
    +10
    kalabok100, 30.05.2019 22:10
    Как так? Теперь девочкам чтобы доиграть 5 минут нервничать целый день
    За друге коло у них вже є призові по 87 тис.євро. За вихід у третє коло додатково 56 тис.євро. З такою грою та за цю суму їм обом буде за щастя ще трошки понервувати )))
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 30.05.2019 23:20
    +7
    А може годі приколуватись? Всі знаємо, що у Лесі зі здоров'ям не дуже щоб.... добре. Головне аби була жива!
    Ну й здоров'я на наступні турніри!!!
    alefteev77
    alefteev77, 30.05.2019 22:20
    +7
    Леся играет слабо - вялый, оборонительный теннис это точно не ее с таким количеством невынужденных ошибок.
    vizuals
    online
      vizuals, 30.05.2019 22:18
    +6
    englishforp, 30.05.2019 22:10
    Как же бесит эта Крунич
    Леся бісить не набагато менше у принципі. Вигравати мала 5:1 та подавати на матч
    englishforp
      englishforp, 30.05.2019 22:10
    +5
    Как же бесит эта Крунич
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 30.05.2019 22:14
    +4
    Кто знает крунич всегда так играет?что это было?
    kerch30
    online
      kerch30, 31.05.2019 12:21
    0
    svetikrm, 31.05.2019 12:04
    Вы опоздали на один день.
    Значить з бадуна не буде відчувати біль і втому. З несе Круніч з корта якщо не м*ячем то ракеткою
    svetikrm
      svetikrm, 31.05.2019 12:04
    0
    kerch30, 31.05.2019 11:38
    Лесі 30 років сьогодні мучають переносами побухати не дають спокійно
    Вы опоздали на один день.
    nico80
      nico80, 31.05.2019 11:32
    0
    На 13:30 матч перенесено - https://www.myscore.ua/match/MkTI8uaH/#match-summary
    0108niko_and
      0108niko_and, 31.05.2019 03:35
    0
    SportsMan, 31.05.2019 03:24
    Интересно, что бы делали организаторы, если бы дошли до матчбола, а тут дождь как ливанул бы! С одной стороны, возможно всего лишь одна подача осталась, с другой, дождь же все-таки льет, как играть?
    В т.ч. Вам було надано пояснення чому на РГ переносяться матчі. І це якщо немає дощу.
    SportsMan
      SportsMan, 31.05.2019 03:24
    0
    Интересно, что бы делали организаторы, если бы дошли до матчбола, а тут дождь как ливанул бы! С одной стороны, возможно всего лишь одна подача осталась, с другой, дождь же все-таки льет, как играть?