Челсі виграв Лігу Європи, Арсенал вилетів з Прем'єр-ліги

8397
1
Twitter
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 29 травня.

1. Челсі декласував Арсенал в фіналі Ліги Європи. Команда Мауріціо Саррі стала володарем трофея.

2. Арсенал вдома поступився Карпатам і вилетів з Прем'єр-ліги. На львів'ян чекають перехідні матчі за право виступати в еліті.

3. Фонсека - один з головних претендентів на пост тренера Роми. Коуч «Шахтаря» найближчим часом може перебратися працювати в чемпіонат Італії.

4. Збірна України в контрольному матчі обіграла Дніпро-1. Збірна України готується до матчів відбору Євро-2020.

5. Визначилася суперниця Світоліної по третьому колу Ролан Гаррос. Свій наступний матч перша ракетка України проведе проти Гарбіньє Мугуруси.

6. Хацкевич покине Динамо 31 травня. Його місце може зайняти Рауль Ріанчо.

7. Чоловіча збірна України програла Чехії в п'яти партіях. У другому матчі «Золотої Євроліги» наші волейболісти вели 2:0, але поступилися 2:3.

8. Ворскла виграла Кубок престижу, Олімпік зберіг прописку в УПЛ. Максим Дегтярьов, вийшовши на заміну, забив два голи і врятував донецький клуб.

9. Чорноморець переміг Десну і уникнув прямого вильоту з Прем'єр-ліги. Всі три м'ячі одесити забили у другому таймі.

10. Малиновський відмовився від переходу в Спартак. Український хавбек «Генка» шукає інші варіанти продовження кар'єри.