3618
0
ФБУ
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за понеділок, 22-е квітня.

1. Суперліга. Хімік обіграв Київ-Баскет в овертаймі. Клуб з Південного веде у фінальній серії з рахунком 2: 0.

2. Шахтар і Ференцварош ведуть переговори про трансфер Петряка. Донецький клуб хоче отримати 2 млн євро за українського хавбека.

3. Коваленко зможе зіграти з Динамо. Травмований півзахисник «Шахтаря» повернувся в загальну групу.

4. Гапоненко упустила медаль чемпіонату Європи з шахів. За додатковими показниками українка посіла 4-е місце.

5. НБА. Бостон став першим учасником другого раунду плей-оф. «Селтікс» всуху обіграли «Індіану», також перемоги здобули «Торонто», «Портленд» і «Голден Стейт».

7. Чемпіонат світу. Вілсон і Бресель встановили рекорд турніру. У Шеффілді проходить завершальний турнір сезону.

8. Напередодні нового виклику: 5 ключових моментів в кар'єрі Едена Азара. Sport.ua виділяє визначають епізоди в кар'єрі бельгійського топ-футболіста.

9. 12 миттєвостей чемпіонства. Як ПСЖ в восьмий раз виграв Лігу 1. Sport.ua розповідає, як «Парі Сен-Жермен» в черговий раз став кращою командою Франції.

10. Олег БЛОХІН: «Нехай Луческу поставить собі пам'ятник». Екс-тренер «Динамо» поділився думкою про румунському фахівцеві.