Ломаченко нокаутував Кроллу, Донбас виграв чемпіонат України

9443
3
instagram.com/lomachenkovasiliy. Василь Ломаченко
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за п'ятницю, 12-е квітня.

1. Ломаченко нокаутував Кроллу, захистивши два пояси чемпіона світу. Українець не зазнав проблем у поєдинку з британцем Ентоні Кроллою.

2. Донбас в сьомий раз став чемпіоном України. Ударний другий період допоміг донеччанам впевнено обіграти «Дніпро».

3. Українка Аліна Бережна виграла золото чемпіонату Європи з боротьби. Збірна України виграла командний залік у вільній боротьбі серед жінок.

4. Тайбей. Стаховський зіграє в півфіналі. Український тенісист продовжує переможну ходу на турнірі.

5. У ФК Львів з'явився фарм-клуб в Словаччині. Власник львів'ян Богдан Копитко купив клуб першої словацької ліги «Локомотив Кошице».

6. Кулкай не завадить Дерев'янченко знову боксувати за титул чемпіона. Лев Кравців вважає, що на вихідних український боксер здобуде впевнену перемогу.

7. Не при справах, або Як Коноплянці реанімувати кар'єру. Оглядач Sport.ua - про те, куди і чому потрібно переходити вінгеру збірної України.

8. Пахнюк став 6-м, Бачинська і Варінська - в топ-8 на чемпіонаті Європи. Підсумки фіналів індивідуального багатоборства на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.

9. Київ-Баскет переграв Запоріжжя і вийшов у фінал плей-офф Суперліги. Суперником киян по фіналу стане южненський «Хімік» або «Дніпро».

10. Найуспішніші команди в Лізі чемпіонів. З ким краще не зустрічатися в боротьбі за головний клубний трофей Європи.