Пауло ФОНСЕКА: «Цей суддя відпрацював не на рівні команд»

Наставник «гірників» зазначив, що Пятов зробив два фантастичних сейва

14256
17
ФК Шахтар. Пауло Фонсека
Наставник донецького «Шахтаря» Пауло Фонсека залишився задоволеним перемогою над київським «Динамо» в матчі 1/4 фіналу Кубка України (1:1, по пенальті – 4:3). За інформацією кореспондента Sport.ua, головний тренер «гірників» розповів:

«Повинен сказати, що це було відмінне видовище. Зустрілися дві великі команди. «Динамо» виглядало краще в першому таймі. Наша команда була пасивною і повільною. У перерві ми скоригували багато деталей, і другий тайм залишився повністю за нами. Ми створили багато моментів, які можна було реалізувати. Залишилися б ми з 11-ма гравцями, і все могло б скластися інакше. У естратаймах команди грали без ризику. У серії пенальті ми виглядали добре. Пятов зробив два фантастичних сейва.

Грали дві великі команди. Але я не розумію критерії вибору суддів для таких матчів. Цей арбітр не був на рівні команд, які тут зустрілися. Якби одна з команд постраждала від цього, звичайно, це був би «Шахтар». Це я кажу після перемоги. Я не шукаю відмовок, я констатую факти. Я виграв, але я критикую погане суддівство. Ви бачили кількість карток?! Це не від світу цього. Що, всі билися? Проти нашого гравця фолять, і йому ж дають жовту картку. Як це?! Не ми повинні змінювати суддівство. Є органи, які керують арбітражної системою. Чому на матч вибирають арбітра, який не може судити гру такого рівня? В Україні є хороші арбітри, є.

Соломон добре себе сьогодні показав, у другому таймі він був кращим гравцем нашої команди. Вчора ми тренували серію пенальті. Я запитав хлопців, хто відчуває в собі впевненість. Перша п'ятірка зголосилася бити.

З ким би я хотів зіграти в півфіналі? Навіть не знаю, які команди туди вийшли. Те, що ми обіграли «Динамо», не гарантує нашу присутність в фіналі.

Апеляція португальців щодо Мораеса? Він спокійний, чекає рішення. Не знаю, на якому етапі перебуває ця справа. Гравець повинен бути спокійним. Якщо є помилка, він не може бути винен. Сподіваюся, що для збірної України все завершиться добре».