Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
17.01.2015 14:00
        Промахи Час Відставання
1 Міріам Гесснер 2+1+0+2 5 34:28.50 -
2 Катерина Юрлова 2+0+1+0 3 34:38.60 10.10
3 Колін Варсен 1+0+0+0 1 35:35.20 1:06.70
4 Алексія Рунгальдьєр 0+0+0+2 2 35:45.60 1:17.10
5 Юлія Журавок 0+0+0+0 0 35:46.70 1:18.20
6 Каролін Хорхлер 0+0+0+2 2 35:53.40 1:24.90
7 Анніка Кнолл 0+0+1+0 1 35:57.00 1:28.50
8 Барбора Томешова 0+0+3+1 4 35:58.30 1:29.80
9 Анес Шевальє 1+1+1+1 4 36:08.40 1:39.90
10 Текла Брюн-Лі 0+0+2+1 3 36:22.90 1:54.40
11 Ольга Якушова 1+2+2+0 5 36:35.30 2:06.80
12 Тетяна Семенова 1+0+1+5 7 36:40.80 2:12.30
13 Марен Хаммершмідт 0+0+1+2 3 36:42.20 2:13.70
14 Анна Щербініна 2+0+1+0 3 36:46.70 2:18.20
15 Леа Йоганідесова 1+1+1+1 4 36:56.60 2:28.10
16 Яна Бондар 1+1+3+1 6 37:05.70 2:37.20
17 Хільде Фенне 0+2+2+2 6 37:15.20 2:46.70
18 Джессіка Жислова 1+1+1+1 4 37:22.40 2:53.90
19 Ане-Скров Носсум 2+1+1+2 6 37:28.30 2:59.80
20 Люсі Чарватова 1+0+1+4 6 37:37.90 3:09.40
21 Анна Нікуліна 1+0+3+1 5 37:47.90 3:19.40
22 Надін Хорхлер 0+1+2+1 4 37:53.00 3:24.50
23 Софі Буаллі 0+3+2+0 5 38:00.20 3:31.70
24 Юлія Бригинець 0+0+1+1 2 38:10.00 3:41.50
25 Емма Ландер 1+1+1+1 4 38:34.20 4:05.70
26 Сюзанна Хофманн 0+0+3+0 3 38:48.50 4:20.0
27 Дарина Блашко 0+0+0+1 1 38:53.90 4:25.40
28 Кароліна Пітон 1+2+1+3 7 38:57.80 4:29.30
29 Федеріка Санфіліппо 0+1+3+0 4 39:02.70 4:34.20
30 Анастасія Калина 2+1+3+1 7 39:09.90 4:41.40
31 Хлое Шевальє 4+0+1+2 7 39:12.30 4:43.80
32 Інгела Андерссон 1+3+0+0 4 39:18.30 4:49.80
33 Юлія Сімон 2+0+1+0 3 39:21.90 4:53.40
34 Алжбета Майдісова 0+1+0+1 2 39:32.10 5:03.60
35 Марі Хайнріх 1+1+1+0 3 39:47.60 5:19.10
36 Людмила Горка 2+1+1+2 6 39:51.00 5:22.50
37 Алла Талкач 0+1+4+0 5 39:54.70 5:26.20
38 Меріон Роннінг-Хубер 1+1+3+1 6 40:02.20 5:33.70
39 Олександра Сасіна 0+1+2+0 3 40:05.90 5:37.40
40 Фабієн Хартвегер 1+1+3+3 8 40:10.80 5:42.30
41 Жанна Юшкане 1+2+3+1 7 40:16.40 5:47.90
42 Габріеле Лесцінскайте 1+0+2+1 4 40:24.00 5:55.50
43 Євамарі Раухамякі 1+1+0+0 2 40:24.00 5:55.50
44 Флуріна Фолкен 1+2+3+1 7 40:30.60 6:02.10
45 Клер Еган 2+1+3+2 8 40:37.20 6:08.70
46 Лаура Тойванен 1+0+1+1 3 40:39.20 6:10.70
47 Крістіна Райдер 1+0+2+2 5 40:41.80 6:13.30
48 Алла Гиленко 1+1+0+2 4 40:49.60 6:21.10
49 Марина Лебедєва 0+0+3+1 4 41:07.90 6:39.40
50 Чаоцін Сун 0+0+1+1 2 41:13.70 6:45.20
51 Діана-Маріан Салман 1+0+1+3 5 41:16.20 6:47.70
52 Івона Фіалкова 2+1+4+1 8 41:33.00 7:04.50
53 Сюзанна Катаріна Мейні 2+2+2+3 9 41:41.60 7:13.10
54 Ерін Юнгблут 1+0+2+0 3 41:51.40 7:22.90
55 Марія Кручова 0+1+2+2 5 41:52.60 7:24.10
56 Кім Сеон-Су 2+3+2+0 7 42:50.30 8:21.80
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності