Результати: Індивідуальна гонка коротка, 12,5 км, Жінки

Індивідуальна гонка коротка, 12,5 км, Жінки
18.12.2019 14:45
        Промахи Час Відставання
1 Штефані Шерер 0+0+0+0 0 39:40.20 -
2 Анастасія Меркушина 0+0+0+0 0 40:37.00 56.80
3 Анна Вайдель 0+0+0+1 1 40:44.40 1:04.20
4 Ольга Абрамова 0+1+0+0 1 41:03.60 1:23.40
5 Інгела Андерссон 1+0+0+1 2 41:21.30 1:41.10
6 Каролін Хорхлер 1+0+0+1 2 41:33.40 1:53.20
7 Ірина Старих 0+1+0+1 2 41:37.00 1:56.80
8 Марі Хайнріх 1+0+0+0 1 41:37.10 1:56.90
9 Катерина Глазиріна 0+0+1+1 2 41:39.80 1:59.60
10 Анна Магнуссон 0+0+1+0 1 41:45.50 2:05.30
11 Ірина Старих 1+2+0+0 3 41:47.80 2:07.60
12 Сюзанна Катаріна Мейні 0+1+0+1 2 41:48.40 2:08.20
13 Поліна Шевніна 0+0+0+1 1 41:49.10 2:08.90
14 Елізабет Шмідт 0+1+0+0 1 41:51.50 2:11.30
15 Олена Кручінкіна 0+0+0+3 3 41:58.50 2:18.30
16 Гійон Ґіґонна 0+0+1+0 1 42:09.40 2:29.20
17 Ванесса Фогт 0+0+0+0 0 42:27.70 2:47.50
18 Ірене Лардшнайдер 1+0+1+1 3 42:32.10 2:51.90
19 Йоханна Скоттхайм 0+1+2+1 4 42:32.30 2:52.10
20 Юлія Журавок 0+0+1+1 2 42:40.20 3:00.0
21 Анна Кривонос 0+0+1+0 1 42:45.30 3:05.10
22 Дженні Енодд 0+1+0+1 2 42:51.50 3:11.30
23 Тамара Штайнер 0+0+0+0 0 42:57.10 3:16.90
24 Сабіне Ді Лалло 0+1+0+0 1 43:03.70 3:23.50
25 Лотте Лі 1+0+0+0 1 43:07.80 3:27.60
26 Анна Хедстром 1+1+2+1 5 43:17.70 3:37.50
27 Аліна Райкова 0+1+0+0 1 43:23.40 3:43.20
28 Наталя Гербулова 1+1+0+2 4 43:37.10 3:56.90
29 Анастасія Поршнєва 2+1+1+1 5 43:39.00 3:58.80
30 Дуня Здуч 1+0+2+1 4 43:40.20 4:00.0
31 Фелісія Ліндквіст 0+0+0+0 0 43:42.00 4:01.80
32 Каміла Ціхонь 0+0+0+1 1 43:43.10 4:02.90
33 Аманда Лундстрьом 0+1+0+0 1 43:50.00 4:09.80
34 Аманда Лундстрьом 0+1+0+0 1 43:50.00 4:09.80
35 Мартіль Бегю 2+1+1+1 5 43:52.90 4:12.70
36 Анна Ткадлецова 0+1+0+0 1 43:55.40 4:15.20
37 Їн Ю 0+2+0+0 2 44:05.20 4:25.0
38 Келсі Жоан Дікінсон 0+1+1+1 3 44:11.10 4:30.90
39 Аделіна Сабітова 0+1+0+2 3 44:12.10 4:31.90
40 Анна Мака 0+2+0+1 3 44:12.30 4:32.10
41 Хейлі Гроссман 0+2+0+0 2 44:12.70 4:32.50
42 Анна-Марія Шрьодер 1+1+0+0 2 44:19.00 4:38.80
43 Кадрі Лехтла 0+1+1+0 2 44:20.30 4:40.10
44 Мікела Каррара 2+2+0+1 5 44:38.80 4:58.60
45 Рамона Дюрінгер 0+1+2+1 4 44:39.60 4:59.40
46 Тереза Воборнікова 1+1+0+1 3 44:40.00 4:59.80
47 Емілі Аахейм Калкенберг 0+1+3+2 6 44:54.80 5:14.60
48 Софі Шово 1+3+1+1 6 45:06.70 5:26.50
49 Катерина Бех 1+1+2+1 5 45:10.30 5:30.10
50 Медлін-Ґрейс Фейнеф 1+2+0+1 4 45:11.60 5:31.40
51 Сюзан Кюельм 0+0+1+1 2 45:12.50 5:32.30
52 Йоанна Якела 1+2+2+1 6 45:13.70 5:33.50
53 Меріл Бейлман 1+1+1+1 4 45:18.80 5:38.60
54 Флуріна Фолкен 1+1+1+2 5 45:20.30 5:40.10
55 Сімоне Кюпфнер 0+2+1+1 4 45:21.20 5:41.0
56 Ладіна Майєр-Руж 1+1+0+1 3 45:22.60 5:42.40
57 Каролін Ердаль 1+1+0+0 2 45:23.00 5:42.80
58 Кароліна Пітон 1+2+1+1 5 45:24.10 5:43.90
59 Алла Гиленко 0+2+0+1 3 45:39.10 5:58.90
60 Йоханна Пікаеланен 1+2+0+2 5 45:40.20 6:00.0
61 Надія Бєлкіна 2+2+1+3 8 45:49.60 6:09.40
62 Еріка Яенка 0+2+0+4 6 46:07.90 6:27.70
63 Санна Маркканен 1+1+1+2 5 46:10.20 6:30.0
64 Парк Жи-Ае 0+1+0+0 1 46:14.50 6:34.30
65 Марія Абе 1+2+2+0 5 47:03.70 7:23.50
66 Рейке де Майєр 1+1+0+0 2 47:13.50 7:33.30
67 Елеонора Фаунер 2+2+1+1 6 47:36.20 7:56.0
68 Хейді Кууттінен 1+3+1+2 7 47:49.90 8:09.70
69 Генрієта Хорватова 1+2+2+0 5 47:55.70 8:15.50
70 Ана Лариса Котруш 0+1+1+3 5 48:05.40 8:25.20
71 Дафінка Коєва 3+1+0+1 5 48:15.60 8:35.40
72 Ніка Блаженіч 0+0+1+2 3 48:24.50 8:44.30
73 Джиліан Колеборн 1+2+0+2 5 48:30.60 8:50.40
74 Дар’я Сепанді 0+2+0+1 3 48:45.50 9:05.30
75 Арюнтунгалаг Енхбайяр 1+1+1+1 4 48:49.40 9:09.20
76 Вівьєн-Бернадетт Андраш 1+3+0+0 4 48:54.90 9:14.70
77 Фабієн Хартвегер 2+3+3+2 10 48:56.20 9:16.0
78 Юнг Юмі 2+1+2+1 6 49:22.70 9:42.50
79 Ніна Задравец 1+1+0+1 3 49:29.70 9:49.50
80 Євгенія Крассікова 1+0+0+1 2 49:36.90 9:56.70
81 Хікару Фукуда 1+1+2+2 6 49:47.90 10:07.70
82 Анета Смерчакова 1+3+1+1 6 50:08.30 10:28.10
83 Вікторія Катаєва 2+1+1+1 5 50:25.30 10:45.10
84 Сандра Буліна 0+1+2+2 5 50:26.20 10:46.0
85 Хонгру Чен 1+3+1+3 8 50:30.40 10:50.20
86 Аня Кунавер Завбі 2+2+1+3 8 51:36.60 11:56.40
87 Марія Луїза Расіна 2+3+3+0 8 51:37.60 11:57.40
88 Андрея Мездря 3+2+1+2 8 51:40.30 12:00.10
89 Сара Поня 1+1+0+2 4 52:08.30 12:28.10
90 Саніта Буліна 3+1+2+3 9 52:27.50 12:47.30
91 Аннія Кейта Сабуле 3+1+0+2 6 53:07.50 13:27.30
92 Кім Ю Ран 1+4+3+1 9 53:23.70 13:43.50
93 Рамінта Діндайте 0+1+0+1 2 53:39.80 13:59.60
94 Гюльса Ага 2+0+1+4 7 53:59.90 14:19.70
95 Арюнболд Тумур 1+2+2+0 5 56:44.80 17:04.60
96 Бруна Мура 1+1+1+4 7 57:38.70 17:58.50
97 Анастасія Войнович 3+1+4+3 11 59:53.70 20:13.50
98 Мірлена Пісин 2+1+3+2 8 1:00:36.00 20:55.80
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності