Шахтар зробив Кривбасу несподівану пропозицію щодо перенесеного матчу

«Гірники» хотіли дограти поєдинок у Києві

45736
30
ФК Шахтар

Донецький «Шахтар» запропонував «Кривбасу» дограти перенесений матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги у Києві, повідомляє ТаТоТаке.

За інформацією джерела, клуб з Кривого Рогу категорично відмовився проводити свій домашній матч у столиці України.

Нагадаємо, проведення матчу «Кривбас» – «Шахтар» було заплановане на 1 вересня 2024 року. Гра розпочалася о 18:00 за київським часом, але на 50-й хвилині за рахунку 1:0 на користь «гірників» (гол забив Степаненко) поєдинок довелося перервати через повітряну тривогу. Згодом було прийнято рішення про догравання матчу в іншу дату.

Раніше віцепрезидент «Кривбаса» Артем Гагарін назвав дати, в які «Шахтар» міг би дограти зірваний матч.