Маріно ПУШИЧ: «Аталанта була занадто сильною для нас»

Головний тренер Шахтаря прокоментував поразку у матчі 2-го туру ЛЧ

1096
12
ФК Шахтар. Маріно Пушич

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував поразку у матчі 2-го туру Ліги чемпіонів проти італійської Аталанти (0:3):

«Непогано грали у другому таймі, перші 20 хвилин першого тайму. Однак Аталанта була занадто сильною для нас.

Ми зробили певні зміни після перерви, намагалися грати у наш футбол. Використовувати гравців, які добре грають 1 в 1. Але коли така команда як Аталанта забиває гол, то відігратися дуже непросто. Ми зробили все, що від нас залежало.

Атмосфера на стадіоні? Може, якби було більше українських фанатів на трибунах, то це допомогло б. Усі знають про ситуацію в Україні. Але ми вдячні фанатам за підтримку».