Відбулися перші матчі другого раунду відбору чоловічої Ліги чемпіонів

Вісім команд продовжують боротьбу за два місця в основному етапі турніру

181
0
СEV

Зіграно перші матчі другого кваліфікаційного раунду чоловічої Ліги чемпіонів з волейболу сезону 2024-2025 років. У трьох з них перемоги здобули господарі майданчика.

Так, грецький «Олімпіакос» завдав поразки іспанському клубу «Гуагуас». Незважаючи на рахунок 3:0, усі три партії були практично рівними, одна з них навіть завершилася з результатом 32:30. Тож, за тиждень у Лас-Пальмасі для греків буде непростий поєдинок і в цій парі ще не все зрозуміло.

Приблизно за таким же сценарієм проходила гра нідерландської команди «Оріон Старз» та сербської «Црвени Звезди». І тут господарі досягли успіху в трьох сетах, але в кожному з них все вирішувалося на останніх хвилинах.

А ось австрійський «Хіпо Тіроль» дуже впевнено переграв хорватську «Младость». У цьому поєдинку гості в жодній із трьох партій не зуміли набрати двадцяти очок.

І лише в одному матчі успіх був на боці приїжджих волейболістів. Румунський клуб «ГСМ Корона» з рахунком 3:1 переміг швейцарський «Шененверд».

Ліга чемпіонів сезону 2024-2025 років. Чоловіки
Кваліфікація. Другий раунд. Перші матчі
1-2 жовтня
«Олімпіакос» (Пірей, Греція) – «Гуагуас» (Лас-Пальмас, Іспанія)

3:0 (25:21, 32:30, 25:23)
«Оріон Старз» (Дутінхем, Нідерланди) – «Црвена Звезда» (Бєлград, Сербія)
3:0 (26:24, 25:20, 25:20)
«Хіпо-Тіроль» (Інсбрук, Австрія) – «Младость» (Загреб, Хорватія)
3:0 (25:16, 25:14, 25:18)
«Шененверд» (Швейцарія) – «ГСМ Корона» (Брашов, Румунія)
1:3 (25:18, 23:25, 21:25, 26:28)

Матчі-відповіді пройдуть у період з 8 по 10 жовтня.

Нагадаємо, що до основного турніру Ліги чемпіонів із кваліфікації пройдуть лише дві команди. Це будуть два переможці третього відбіркового раунду.