0

Бельгія. Брюгге не втримав перемогу, Шарлеруа уникнув нічиєї, два розгром

Завершилися чотири матчі третього туру Бельгійської Про Ліги

Завершилися чотири матчі третього туру в Бельгійській Про Лізі 2024/25.

Чинні чемпіони Бельгії «Брюгге» в гостях не змогли обіграти «Генк» при тому, що до середини другого тайму вели 2:0 після дублю Андреаса Олсена. Але незабаром Жарне Стекерс відіграв один гол із пенальті. Наприкінці зустрічі спочатку Толуваласе Арокодаре зрівняв рахунок, а в компенсований час Патрік Грошовскі приніс господарям перемогу.

«Антверпен» та «Серкль Брюгге» здобули розгромні домашні перемоги. «Великі старі» забили шість м'ячів «Сент-Трюйдену», а Якоб Ондрейка став першим у новому сезоні Про Ліги, хто зробив хет-трик. «Серкль Брюгге» без проблем обіграв антверпенський «Беєрхот», якому забив чотири м'ячі.

А «Шарлеруа» уникнув домашньої нульової нічиєї з «Гентом» завдяки голу Дана Хейманса в компенсований час другого тайму. Господарям, щоб пробити воротаря «Гента» Дефі Руфа, знадобилося п'ять ударів у ворота. А гості по воротах Мохамеда Коне не змогли пробити жодного разу.

Бельгійська Про Ліга, тур 3

11 серпня

Генк – Брюгге – 3:2 (0:1)
Голи: Стекерс, 67 (з пенальті), Арокодаре, 83, Грошовські, 90+4 – Олсен, 44, Олсен, 60.

Антверпен – Сент-Трюйден – 6:1 (2:0)
Голи: Чері, 4, Думбія, 39, Ондрейка, 56, Ондрейка, 65, Валенсія, 68, Ондрейка, 82 - Огава, 54.

Серкль Брюгге – Беерсхот (Антверпен) – 4:1 (3:1)
Голи: Брунінню, 10, Олагбе, 22, Данке, 42, Уаттара, 89 - Мішез, 25.

Шарлеруа – Гент – 1:0 (0:0)
Гол: Хейманс, 90+1.