ВІДЕО. Динамо готується в Любліні до другого матчу з Рейнджерс
Клуби з Києва та Глазго зустрінуться 13 серпня
![ВІДЕО. Динамо готується в Любліні до другого матчу з Рейнджерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/orig_698686.jpg)
Гравці київського «Динамо» наступного дня після перемоги в 1-му турі Української Прем'єр-ліги над «Вересом» у Рівному (2:1) вирушили до польського міста Люблін, яке є для команди домашньою локацією перед кваліфікаційними матчами Ліги чемпіонів.
Саме там команда розпочала підготовку до матчу-відповіді раунду Q3 з «Рейнджерс», який відбудеться в Глазго вже у вівторок, 13 серпня. Нагадаємо, у першій грі кияни втратили перемогу на останніх секундах компенсованого часу – нічия 1:1.
Перше тренування динамівці провели суботнього вечора, 11-го числа. Перед його початком Олександр Шовковський зібрав команду на поле і вказав на помилки, яких гравці припустилися в матчі з «Вересом».
Під час заняття гравці були розділені на дві групи – для тих, хто вийшов у стартовому складі на матч у Рівному, заняття мало відновлювальний характер. Решта футболістів, до яких долучилися динамівці, що пропускали матч у Рівному, мали повноцінне заняття, що включало в себе ігрові та тактичні вправи.
У неділю вранці, 11 серпня, тренерський штаб «Динамо» провів теоретичне заняття, на якому було проаналізовано перший матч із «Рейнджерс». Увечері ж у програмі роботи команди було практичне тренування.
До Глазго «біло-сині» вирушать у понеділок вранці, а ввечері того ж дня, за добу до матчу, проведуть передматчеве тренування на «Гемпден Парк».
Раніше повідомлялося, що «Динамо» назвало трансляторів матчу-відповіді проти «Глазго Рейнджерс».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Відома доля українського футболіста, якого забрали працівники ТЦК з вокзалу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/middle_698509.jpg)
![Відома доля українського футболіста, якого забрали працівники ТЦК з вокзалу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698509.jpg)
Микола Сираш проходить службу в ЗСУ на харківському напрямі
![ВЕРНИДУБ: Карпати? Нічого не змінилося. Тягнуть час, встають, знову тягнуть](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/middle_698660.jpg)
![ВЕРНИДУБ: Карпати? Нічого не змінилося. Тягнуть час, встають, знову тягнуть](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/small_698660.jpg)
Головний тренер Кривбаса прокоментував поразку від Карпат у 2-му турі УПЛ
![Шахтар – Полісся – 0:1. Перша гучна сенсація. Відео голу та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698638.jpg)
![Рано почав святкувати успіх. Курйоз від грузина на ОІ у вільній боротьбі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/slider_698549.jpg)
![Рано почав святкувати успіх. Курйоз від грузина на ОІ у вільній боротьбі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/92/small_698549.jpg)
![Вилетіло плече. Лучкевич розповів про свій стан після травми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/93/slider_698674.jpg)