Степан МАТВІЇВ: «Не можу сказати, що шансів у Полісся вже немає»
Відомий український тренер прокоментував поразку житомирян від «Олімпії»
![Степан МАТВІЇВ: «Не можу сказати, що шансів у Полісся вже немає»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/orig_695663.jpg)
Відомий український тренер Степан Матвіїв прокоментував поразку житомирського «Полісся» у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій 2024/25 проти словенської «Олімпії» (0:2).
– Не можу сказати, що після вчорашнього матчу у Любляні шансів у «Полісся» немає. Є ще другий поєдинок, який відбудеться у польському Глівіце. Впевнений, тренерський штаб житомирського клубу зробить все можливе, щоб команда пройшла у наступний раунд змагань. З таким складом, який зараз є у «Полісся», навіть нема про що думати – це житомирянам по силах. «Полісся» – молода команда молодого клубу, який тільки розвивається. Тож будь що вимагати якісь результати передчасно, адже процес становлення ще триває. Влітку у житомирського клубу відбулося дуже серйозне підсилення. З’явились нові футболісти, яким ще потрібно зігратися. Адже процес притирання потребує певний час. Думаю, що оновлений колектив повинен виправдати тренерські надії.
– Які враження про саму гру у Любляні?
– Більшу частину матчу «Полісся» виглядало непогано, маючи перевагу над суперником. Команда грала, старалася. Впродовж гри житомиряни могли забити, але не вдалося. Хоча могли й програти з більшим рахунком. «Олімпія» скористалася помилками української команди і змогла досягти переможного результату. Шкода, що в кінцівці матчу наші футболісти не змогли забити бодай один м’яч, коли притиснули суперника до його воріт. Не вистачило часу. Однак повторюся: двораундова дуель ще не завершена, є ще матч-відповідь. Головне для тренерського штабу «Полісся» – зробити правильні висновки з прорахунків у грі і налаштувати підопічних, щоб вони могли зіграти у наступному раунді Ліги конференцій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Кіріл ФЕСЮН: «Пенальті для Іраку? Якийсь дитячий садок у виконанні арбітра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695810.jpg)
![Кіріл ФЕСЮН: «Пенальті для Іраку? Якийсь дитячий садок у виконанні арбітра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695810.jpg)
Воротар олімпійської збірної України прокоментував поразку в 1-му матчі групового етапу
![Довбик відмовився розмовляти з топовим тренером гранду Ла Ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695824.jpg)
![Довбик відмовився розмовляти з топовим тренером гранду Ла Ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695824.jpg)
Дієго Сімеоне хотів спробувати переконати українця перейти в «Атлетіко»
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Скрипник подав у відставку з посади тренера Металіста 1925](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695722.jpg)
![Відомий клуб АПЛ зробив пропозицію щодо трансферу Луніна. Відомо, що дають](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695717.jpg)
![Відомий клуб АПЛ зробив пропозицію щодо трансферу Луніна. Відомо, що дають](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695717.jpg)