Завершилися два матчі основного етапу юніорського чемпіонату світу серед жінок

204
0
IHF

Завершилися два матчі основного етапу юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

Збірна Швеції поступилася команді Франції попри те, що їхній воротар Іда Валль відбила десять із 22 кидків по своїх воротах. Цікаво, що обидва тайми завершилися з однаковим рахунком – 14:11 на користь команди Франції. У другому таймі шведки практично перехопили ініціативу, повели у рахунку, але француженки закинули п'ять м'ячів поспіль і після цього довели матч до своєї перемоги.

У паралельному матчі збірна Португалії мінімально переграла команду Ісландії у рівному матчі. За дві хвилини до фінальної сирени рахунок був рівний, але на початку останньої хвилини Жулія Фігейра вивела португалок уперед. Скандинавки пішли в атаку у відповідь, але виручила воротар Матілде Роша, яка за матч відбила 14 кидків по своїх воротах з 37. Воротар збірної Ісландії Етель Б'ярнасен теж відмінно відіграла - 18 сейвів з 43 кидків, але скандинавок підвела реалізація. Елін Торкельсдоттір кинула по воротах збірної Португалії 14 разів, але лише вісім її кидків стали точними.