КОСТЮК: «Навіть не знаю, скільки подвійних помилок зробила»
Українська тенісистка прокоментувала перемогу над Марією Саккарі у 1/8 фіналу Олімпійських ігор
![КОСТЮК: «Навіть не знаю, скільки подвійних помилок зробила»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696537.jpg)
Українська тенісистка Марта Костюк прокоментувала перемогу над Марією Саккарі у 1/8 фіналу Олімпійських ігор 2024 у Парижі:
«Я за країну добре граю. Є ті, кому за країну грати складніше, нервують більше. Я такого не бачила. Підходила до Олімпіади просто як до турніру, і рада тому, як все складається. Починаю набирати форму, яка була близька до початку року. Використовую турнір не лише для того, щоб представляти країну, але й набирати форму. Поки що виходить.
Мені було набагато важче у понеділок. Не знаю, чому, бо у вівторок було набагато гірше. Можливо через те, що я не очікувала, що буде так спекотно – не знаю. Я готувалася до цієї спеки, випила ще у понеділок два літри води, щоб не було зневоднення. Не можу сказати, що сильно відчувала спеку – так, було важко, особливо у першому сеті м'яч летів, мабуть, сильніше, ніж у попередніх матчах.
Рада, що впоралася та змогла якось виграти цей матч. Поки не знаю, як, у мене ніколи в житті не було такого, як в 1/8 фіналу з подачею. Навіть не знаю, скільки подвійних помилок мала – не буду навіть дивитися. Можливо, зіграв фактор нервів, бо я почала матч впевнено, а потім не знаю, що зі мною трапилося. Обіграти гравчиню з топ-10 без подачі – це не топ досягнень у моїй кар'єрі.
Коли я виходила на матч, то знала, що гратиму проти Векич. Чесно кажучи, не знаю, кому я була б більше рада – Коко Гофф чи Донні. Але, думаю, на довгу і якщо брати рівень гравчинь, то мені краще, що потрапила Донна. Попри те, що на Ролан Гаррос я зіграла проти неї дуже жахливий матч, була у дуже поганій формі в голові, але матч все одно був дуже близьким. Налаштована на всі 100% і готуватимуся до матчу. Побачимо, як складеться, може, «олімпійська магія» спрацює.
У чвертьфіналі Олімпіади у столиці Франції Марта зіграє проти Донни Векич із Хорватії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
Коко Гофф програла Донні Векич у 1/8 фіналу Ігор у Парижі
![Другорядні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696535.jpg)
![Другорядні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696535.jpg)
Валерій Василенко – про безславний виліт нашої футбольної Олімпійської збірної
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![Марта Костюк – Донна Векич. Прогноз і анонс на матч 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696493.jpg)
![Марта Костюк – Донна Векич. Прогноз і анонс на матч 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696493.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/21/thumb_444343.png)
![Володимир Бенюк](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/21/thumb_444343.png)