ЗІНЧЕНКО: «Всі працюємо і мріємо. Такі ігри, як із Румунією, трапляються»
Олександр висловися про матч зі Словаччиною
![ЗІНЧЕНКО: «Всі працюємо і мріємо. Такі ігри, як із Румунією, трапляються»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/48/orig_689741.jpg)
Один із лідерів збірної України Олександр Зінченко напередодні матчу зі Словаччиною на Євро-2024 дав пресконференцію.
«Такі ігри, як із Румунією, трапляються. Краще нічого не говорити. Проте я переконаний, що всі чогось навчилися, як окремо, так і як команда. Але я не хочу говорити про цю гру. Я хочу дивитися вперед, на матч зі Словаччиною. Ми повинні бути готовими до нього.
Ми очікуємо справді складної гри проти потужного колективу, який разом захищається та разом атакує. Завтра на кожній ділянці поля точитимуться битви, і команда, яка виграє ці битви, переможе.
Ми всі працюємо й усі мріємо. Нас би тут не було, якби ми не вірили в себе. Краще більше робити й менше говорити. Звичайно, ми віримо, але спочатку ми повинні щось зробити на полі», – сказав Олександр Зінченко.
Матч Словаччина – Україна відбудеться 21 червня о 16:00 за Києвом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анчелотті звернувся до Переса та попросив підписати відомого воротаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697390.jpg)
![Анчелотті звернувся до Переса та попросив підписати відомого воротаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697390.jpg)
Карло хоче, щоб Кепа повернувся в «Реал»
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
Суперником українця у півфіналі ОІ був Арлен Лопес із Куби
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697221.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697221.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
Виходьте на поле і "землю гризіть" а не катаєте м'яча, як каталонці хренові!