ВЕРНИДУБ: «Завдання на сезон – мінімум срібло? Завжди хочеться бути вище»
Головний тренер «Кривбаса» – про перемогу над «Чорноморцем»
![ВЕРНИДУБ: «Завдання на сезон – мінімум срібло? Завжди хочеться бути вище»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/orig_697339.jpg)
Головний тренер ФК «Кривбас» Юрій Вернидуб прокоментував стартову перемогу своєї команди в матчі першого туру УПЛ проти «Чорноморця» (1:0).
- Непроста гра, перша в чемпіонаті. Розумів, що «Чорноморець» буде грати від оборони. У них також нелегкі часи, ми це розуміли. Грали 5-4-1, в пʼять захисників. Вони притискались до своєї штрафної, було нелегко зламати цю оборону. Але ми все ж забили і мали ще моменти. Натомість могли пропустити: Хобленко влучив у поперечину, а після удару Бутка виручив Кліщук. Треба все проаналізувати, та зробити так, аби таких моментів біля наших воріт більше не траплялось. Є над чим працювати.
Попереду – важкий серпень. Після цієї гри вже згодом гра в Лізі Європи проти «Вікторії», а потім за два дні проти «Карпат» в УПЛ і так далі. Ротація? Подивимось. Команда готова до такого насиченого графіку, адже ми вибрали цей шлях і тепер не маємо права робити крок назад. Я впевнений у команді.
- Завдання на сезон – мінімум срібло?
- Завжди хочеться бути вище. Минулого сезону ми лідирували, і я хлопцям казав, чому ні? Все можливо. Яскравий приклад – «Лестер». Я завжди хочу більшого. Але хлопці повинні це розуміти, а також те, що захистити бронзу буде важче, ніж минулого року. Вірю в своїх хлопців, а там життя покаже.
- Чи задоволені трансферною політикою клубу в літнє міжсезоння?
- Не так легко все це робити, ви ж розумієте. Ми цінуємо наш клуб, поважаємо керівництво. Розуміємо, що ми можемо на даний момент. Ми не дивимось на клуби, в яких роздуті фінансові можливості. В Україні йде війна, не треба про це забувати. Ті хлопці, яких ми підписали, це підсилення, вони нам допоможуть.
- Здивував стартовий склад сьогодні. Наче ви награвали один склад на зборах, а вийшов інший…
- Збори є збори. В останній момент підписали правого центрального захисника Романчука. Награвали в центрі Драмбаєва, і він дуже непогано виглядав. Але наразі вибір такий. Ніхто не думав, що отримає травму Конате, який потягнув мʼязи. Сподіваюсь, вже 10 серпня Бакарі буде в загальній групі. Так, вболівальники писали, що всього два захисники ми заявили на Лігу Європи, і це дуже мало.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Солідна сума. Відомо, скільки заробили Харлан та компанія за золото ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697228.jpg)
![Солідна сума. Відомо, скільки заробили Харлан та компанія за золото ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697228.jpg)
3 серпня збірна України з фехтування виборола золото Олімпіади-2024 у Парижі
![Усі медалі Олімпійських ігор за суботу, 3 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697214.jpg)
![Усі медалі Олімпійських ігор за суботу, 3 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697214.jpg)
Першу золоту медаль для збірної України принесли шаблістки у командній першості
![Ворскла – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697163.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![Колишній футболіст Барселони хоче купити один із своїх екс-клубів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697350.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![wojsergivan](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)