Бондар оцінив перемогу Шахтаря в Кубку і висловився про ротацію складу
Захисник – про фінальну гру турніру з «Ворсклою»
![Бондар оцінив перемогу Шахтаря в Кубку і висловився про ротацію складу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/20/orig_684094.jpg)
Захисник донецького «Шахтаря» Валерій Бондар поділився емоціями від фіналу Кубка України, в якому була обіграна «Ворскла» з рахунком 2:1.
– Можливо, тренер уже повідомив, що в наступних двох матчах буде ротація?
– Поки не повідомив, але я думаю, що, напевно, якісь зміни будуть. Це буде третя гра за тиждень. Щоб не було якихось моментів, травм, також дуже важливо робити ротацію. Подивимося, що буде на цій грі. Який би гравець не вийшов до складу, він повністю замінить тих, хто грав більше матчів.
– «Шахтар» у фінал пройшов досить легко. У фіналі було важко. На останніх хвилинах були, скажімо так, симуляції. «Ворскла» – гідний суперник?
– Звичайно, гідний, тому що вони у фіналі. Я думаю, що слабких команд у фіналі бути не може. Вона це показала і сьогодні. Можливо, у них не виходить у чемпіонаті, але це одна гра, в якій може бути все. Могли забити один гол, і гра могла б піти в інший бік. Але сталося так, як сталося. Ми перемогли.
Хотілося б побажати їм успіхів. Це дійсно команда з великою історією. Хотілося б, щоб усі ці команди залишалися в нашому чемпіонаті й були конкурентоспроможними, боролися за високі місця, за єврокубки, - зізнався Бондар.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696111.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696111.jpg)
Роман Яремчук за крок від трансферу до грецького Олімпіакоса, контракт уже погоджений
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696240.jpg)
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696240.jpg)
Українка пробилася до 1/2 фіналу у фехтуванні на шаблях
![Фулхем підписує хавбека Арсенала. Це буде клубний рекорд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696263.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696249.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696249.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)