Соболенко оцінила матч зі Світоліною на супертурнірі в Римі
Так звана «нейтралка» – про зустріч з українкою
![Соболенко оцінила матч зі Світоліною на супертурнірі в Римі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/18/orig_683736.jpg)
Друга ракетка світу Аріна Соболенко, яка має так званий «нейтральний статус», поділилася емоціями після перемоги над українкою Еліною Світоліною (№19 WTA) на турнірі WTA 1000, що триває в Римі (Італія).
«Я просто хочу сказати, Рим, ти назавжди в моєму серці. Така підтримка була неймовірною. Це була велика битва. Якимось чином я впоралася зі своїм тілом і змогла виграти цей матч. Я дуже рада цій перемозі. Сподіваюся, зможу відновитися до наступної зустрічі. Сподіваюся, буду готова зіграти ще один матч тут, у Римі», – заявила Соболенко.
В 1/4 фіналу римського турніру Соболенко зустрінеться з Альоною Остапенко з Латвії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
До топ-3 медального заліку входять Японія, Австралія та США
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![ФОТО. Відомий український тенісист переніс операцію на коліні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696233.jpg)
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696226.jpg)
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696226.jpg)
На жаль, помилився, комплекси нікуди не поділись, а психологічна складова в жіночому тенісі набагато важливіша за фізику. Мабуть, я був надмірним оптимістом, а Матусевич мав рацію... не бути Світоліній переможницею мейджору.