Алонсо зробив заяву після виходу Баєра у фінал Ліги Європи
Іспанець – про плани
![Алонсо зробив заяву після виходу Баєра у фінал Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/15/orig_683028.jpg)
Головний тренер леверкузенського «Баєра» Хабі Алонсо після виходу команди у фінал Ліги Європи сезону-2023/2024 висловився про ймовірність требл у нинішньому сезоні
«Ми щасливі, що вийшли у фінал Ліги Європи. Тепер нам належить зіграти два фінали за тиждень. У півфіналі Ліги Європи ми проявили характер. Після матчу я подивився в очі своїм гравцям і побачив, що вони хочуть більшого. У нас ще є шанс виграти три титули. І мої хлопці заслуговують виграти требл», – заявив Алонсо.
Нагадаємо, 9 травня «Баєр» у матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи зіграв із «Ромою» внічию 2:2 і за сумою двох зустрічей (перший матч – 2:0) вийшов у фінал турніру.
Раніше тренер «Роми» дав оцінку феноменальному «Баєру» Хабі Алонсо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696240.jpg)
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696240.jpg)
Українка пробилася до 1/2 фіналу у фехтуванні на шаблях
![Руслан РОТАНЬ: «Практично всі 48 годин відпочинку присвятили відновленню»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696289.jpg)
![Руслан РОТАНЬ: «Практично всі 48 годин відпочинку присвятили відновленню»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696289.jpg)
Тренер збірної України U-23 поділився очікуваннями від матчу проти Аргентини
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)