Дружина Луніна емоційно привітала Андрія з виходом у фінал Ліги чемпіонів
Український воротар допоміг «Реалу» у півфінальній дуелі перемогти «Баварію»
![Дружина Луніна емоційно привітала Андрія з виходом у фінал Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/14/orig_682942.jpg)
8 травня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Реал» Мадрид та «Баварія». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь королівського клубу.
Український голкіпер господарів Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та відіграв весь поєдинок, пропустивши 1 гол. Страж воріт «Реала» здійснив у цьому матчі чотири сейви.
Після матчу дружина українського воротаря Анастасія привітала його з виходом у фінал ЛЧ та побажала зайняти місце у старті у матчі проти «Боруссії Д».
«Я так пишаюся тобою. Ти чекав свого шансу 5 років, додатково тренуючись після кожного тренування, у вихідні та у свята. Ти пожертвував часом, який міг би провести зі своєю родиною. Ти вдосконалювався щохвилини, щоб не розчаровувати свою команду, щоб бути стіною для неї. Це твій заслужений фінал. Я думаю, що твоя мрія здійсниться, ти зіграєш у цьому фіналі та виграєш цей трофей для мадридців і для свого сина», – написала Анастасія у соціальній мережі Intagram.
Раніше стало відомо, що Андрій Лунін підписав контракт з Adidas.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Фехтування. Українки пробилися до півфіналу командної шаблі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697129.jpg)
![Фехтування. Українки пробилися до півфіналу командної шаблі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697129.jpg)
Україні вдалося розібратися з Італією
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697100.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697100.jpg)
Для Ангеліни Топіч Олімпіада у Парижі завершена
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
![Довбик дебютував за Рому у грі проти нового клуба Яремчука. Зіграли унічию](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697188.jpg)
![Довбик дебютував за Рому у грі проти нового клуба Яремчука. Зіграли унічию](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697188.jpg)
![Анонс Олімпіади на 3 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697031.jpg)
![Анонс Олімпіади на 3 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697031.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/4/thumb_360997.jpg)
![imgrnt](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/4/thumb_360997.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![dip85](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)