17 квітня о 23:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

17 квітня о 23:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

17 квітня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Заміна в Баварії.

Упамекано поміняв Сане.

88’

Момент!

Едегор ввірвався в чужий штрафний, бив під праву ближню штангу, воротар відбив, а арбітр помилився, показавши від воріт.

17 квітня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Заміна в Арсенала.

Нкетіа заміть Томіясу гратиме.

17 квітня о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Вайт б'є в центрі по по ногах суперника.

17 квітня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Арсенал обклав ворота Баварії, мюнхенці відиваються.

17 квітня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Жезус викочив на ворота, поспішив і пробив вище, але там був офсайд.

17 квітня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Після закидання Км не допустив Томіясу до м'яча!

17 квітня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Заміна в Баварії

Кім поміняв Мазрауї.

17 квітня о 23:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Сак з кутового закручував у ворота, Ноєр дістав!

17 квітня о 23:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Сане ввірвався справа в штрафний, пробити не зумів, як його партнери - захисники винесли.

17 квітня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Заміни в Арсенала.

Жезус замість Жоржиньо, Троссард поміняв Мартінеллі.

67’

Хтось з персоналу Арсенала попереджений.

17 квітня о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Арсенал хоче зрівняти, але не знає, як це зробити.

17 квітня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

ГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

У стрибку Кімміх після навісу зліва Геррейру відкриває ударом головою рахунок в матчі!

17 квітня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Хаверцу не вистачило поля в чужому штрафному.

17 квітня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Небезпечно!

Саліба катнув воротареві, а Рая вже вийшов з воріт в другу сторону, і дико пощастило гостям, що пас не летів у площину воріт.

17 квітня о 23:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Лаймер в центрі поля руками завалив Едегора.

17 квітня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Сака не зумів пройти Мазрауї на фланзі.

17 квітня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

В Томіясу випала контактна лінза, шукає її в траві. Знайшов.

17 квітня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Ноєр виходить ледь не в центр поля і грає головою. Вдало, без наслідків.

17 квітня о 23:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

МОМЕЕЕЕННННТТТТТТТТТТТТТТТТ!!!!!!!!!

Після навісу Кімміха Горецка пробив головою - м'яч влучив у перекладину, Геррейру з гострого кута пробував на силу відбити, але влучив у захисника!

17 квітня о 23:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

На 12 секунді Едегор пробував вдарити з центра штрафного, вийшло на метрів п'ять вище.

17 квітня о 23:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

17 квітня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Не надто цікавий тайм, команди зосередилися на уникненні власних помилок.

17 квітня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Формальна хвилина додана.

17 квітня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Щось не поділили гравці обидвох команд, але суддя все вирішив.

39’

Баварія більше з м'ячем, але Арсенал впевнено захищається.

17 квітня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Відверто нудно в Мюнхені.

17 квітня о 22:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Момент!

Після прострілу зліва Мартінеллі бив в дотик на метрів з 10, але Ноєр правильно обрав позицію.

17 квітня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Момент!

Едегор вирішив вистрілити метрів з 25, Ноєр в падінні витягнув! з правого від себе нижнього кута!

17 квітня о 22:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Тепер Баварія з м'ячем, але навіси до Кейна не доходять.

17 квітня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

МОМЕНТ!

баварія розігнала контратаку, Геррейру віддав наліво на гострий кут Мазрауї, той перекидав раю, але кіпер нігтями зачепив м'яч і перевів його на кутовий.

17 квітня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Момент!

Мартінеллі в чужому штрафному вирішив лізти крізь всіх, але захист виніс м'яч чимдалі.

17 квітня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Минулого тижня в першому матчі було цікавіше, доводиться відзначати фол Жоржиньо на Мусіалі в центрі поля. Тихо і спокійно все, таке враження, зі старту грають, чекаючи на серію пенальті.

17 квітня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Сане ввірвався справа в штрафний і прострілив – захисники заблокували на кутовий.

17 квітня о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Затишшя в грі, господарі катають м'яч і не поспішають.

17 квітня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Сака справа пройшов суперника і навісив на дальній бік штрафної, де не ьбуло нікого.

17 квітня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Горецка заліз в офсайд.

17 квітня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Дальній удар Мартінеллі теж летить мимо.

17 квітня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Кейн отримав м'яч перед штрафним і знову з розвороту бив, вийшло мимо правої дев'ятки!

17 квітня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Небезпечно!

Зробимо комплімент Микиті Бурді з Колоса - Гаррі Кейн пробив з розвороту так само після навісу справа від Сане, як Бурда в матчі ковалівців проти Полісся. Вийшло трохи мимо.

17 квітня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Поле не надто добре видно, сильний дощ в Мюнхені. Арсенал з м'ячем.

17 квітня о 22:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

17 квітня о 21:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

17 квітня о 21:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 17 квітня, відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому гратимуть «Баварія» та «Арсенал». Гра пройде в Мюнхені (Німеччина) на полі стадіону «Альянц-Арена», початок – о 22:00 за Києвом.

Обидві команди ще тиждень тому брали участь в чемпіонських гонках своїх національних першостей, але тепер статус претендента на чемпіонство має тільки «Арсенал», оскільки в Німеччині «Баварія» офіційно програла боротьбу за титул леверкузенському «Баєру». Проте й «каноніри» погіршили свої позиції, втративши очки та відпустивши вперед в турнірній таблиці «Манчестер Сіті». Успіх в Лізі чемпіонів, в принципі, затьмарить внутрішні невдачі в національній першості, тому в середу ввечері в Мюнхені на нас чекатиме не менш цікава гра, ніж тиждень тому в Лондоні (нагадаємо, тоді команди розписали бойову нічию 2:2).

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Баварія» – «Арсенал».