Провальна гра? Забарний дізнався оцінку за поразку у матчі з Лутон Таун

«Борнмут» пропустив на останніх хвилинах

1921
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний

Сьогодні, 6 квітня, відбувся матч 32-го туру АПЛ, у якому зіграли «Лутон Таун» та «Борнмут». «Вишні» вели у рахунку по ходу матчу, але в підсумку програли 1:2.

Український оборонець «Борнмута» Ілля Забарний традиційно вийшов у стартовому складі та провів повний матч. Саме Ілля дозволив забити супернику переможний гол на 90-й хвилині, програвши силову боротьбу. За свій виступ український захисник отримав найнижчу оцінку за матч від статистичного порталу WhoScored – 5.6.

Героєм матчу було названо автора переможного голу Карлтона Морріса, який забив на 90-й хвилині і отримав від WhoScored 8.5 балів.

Футбол | 15 травня 2024, 07:01 12

Астон Вілла не опуститься нижче 4-го місця після поразки Тоттенхема у матчі з Ман Сіті