НАЗАРЕНКО: «Будківський дуже засмучений. Ми підвели вболівальників»
Гравець «Полісся» розчарований результатом матчу з «Ворсклою»
![НАЗАРЕНКО: «Будківський дуже засмучений. Ми підвели вболівальників»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/184/orig_676897.jpg)
Хавбек житомирського «Полісся» Олександр Назаренко поділився емоціями від матчу з полтавською «Ворсклою». Нагадаємо, «вовки» зазнали домашньої поразки в рамках 1/2 фіналу Кубка України з футболу.
«Дуже сумно і всередині розпач. Ми підвели наших уболівальників і нам дуже сумно через це. Тяжка дуже гра. Перший тайм грали добре, але наприкінці тайму пропустили. У другому таймі вже почали поспішати, хотіли забити, зрівняти, і думки про це нам трохи заважали.
Пенальті? Пилип дуже засмучений, але Мессі та Роналду теж, буває, не забивають. Це футбол і так іноді буває. Це футбол і дуже сумно, але час уже не повернеш.
Далі ми маємо повністю сконцентруватися на чемпіонаті, готуватися до кожного суперника. У Кубку нас уже немає, але у чемпіонаті ми можемо все змінити.
Разом із командою, із уболівальниками ми перервемо цю серію. Потрібна підтримка і ми пройдемо разом. Ми віддали всі сили на полі, повірте мені, але цього, на жаль, виявилося недостатньо», – сказав Олександр Назаренко.
Наставник житомирської команди пояснив, чому пенальті бив саме Будківський.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Усик зайшов у роздягальню до Чісори після бою проти Джойса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695997.jpg)
![ВІДЕО. Усик зайшов у роздягальню до Чісори після бою проти Джойса](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695997.jpg)
Олександр підтримав колишнього суперника
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![Скільки отримає Жирона? Романо розкрив суму пропозиції Роми за Довбика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696135.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696109.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696109.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)