Ексгравець Карпат отримав російський паспорт і назвав українців токсичними
Младен Кашчелан поскаржився на українців
![Ексгравець Карпат отримав російський паспорт і назвав українців токсичними](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/183/orig_676784.jpg)
Колишній півзахисник збірної Чорногорії Младен Кашчелан, який свого часу відіграв чотири офіційні матчі за львівські «Карпати», отримав паспорт громадянина країни 404.
«У 2009 році я грав в Україні, в «Карпатах», і в мене залишилися негативні спогади, бо там усі були дуже токсично налаштовані до іноземців. Я переймався, що в росії буде те саме, але там все по-іншому. Я і моя дружина пов’язуємо майбутнє нашої родини саме з цією країною. Тому ми вирішили отримати паспорти рф. Ми отримували паспорти росії у дуже важкий час», – розповів Кашчелан пропагандистським ЗМІ рф.
Раніше повідомлялось, що український футболіст, який грав в УПЛ, перейшов в російський клуб.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696882.jpg)
![«Не можу дочекатися!» Лунін тонко натякнув, де продовжить кар'єру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696882.jpg)
Мабуть, Андрій не залишить «Реал» Мадрид у це літнє трансферне вікно
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Вовча зграя, кажете?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696928.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696864.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Колос підписав захисника Шахтаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696960.jpg)
Неоперативно спорт.юа работает.
P.S. Может он намекает, как их в те времена рекет прессовал? Особенно это процветало в Шахтере, Динамо, Карпатах, Черноморце, Мариуполе и Днепре. Тогда,да...
и если вспомнить те времена когда он играл, то приблизительно понятно о чем он говорит.