Голи у синьо-жовтих забили Данило Кревсун та Матвій Пономаренко

26094
30
YouTube FFM

Юнацька збірна України U-19 успішно стартувала в еліт-раунді відбору до Євро-2024 U-19.

20 березня команда Дмитра Михайленка обіграла Північну Македонію з рахунком 2:0.

Голи у синьо-жовтих забили Данило Кревсун (45+1 хв) та Матвій Пономаренко (48 хв). У компенсований до першого тайму час Кревсун після кутового вивів збірну вперед, а одразу після перерви Пономаренко ударом здалеку подвоїв перевагу синьо-жовтих.

У цьому матчі відбувся дебют за збірну для Крістіана Шевченка, сина Андрія Шевченка. Він вийшов на заміну на 79-й хвилині матчу.

В іншому матчі групи Швейцарія обіграла Латвію (1:0) завдяки голу Яніса Люті на 90-й хвилині. Україна та Швейцарія набрали по 3 очки після першого туру.

Далі збірна України U-19 зіграє проти однолітків із Латвії (23 березня) та Швейцарії (26 березня). До фінальної стадії ЧЄ-2024 вийде лише переможець квартету.