ДУБІНЧАК: «Відразу зрозумів: якщо буде перегляд VAR – пенальті призначать»
Захисник Динамо визнав, що пенальті у ворота Динамо призначено справедливо
![ДУБІНЧАК: «Відразу зрозумів: якщо буде перегляд VAR – пенальті призначать»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/159/orig_671895.jpg)
Захисник київського «Динамо» Владислав Дубінчак у коментарі для клубної прес-служби оцінив матч проти «Вереса» (1:1) в УПЛ.
– Поділіться враженнями від гри та розкажіть, що сталося у моменті з пенальті на останніх хвилинах?
– Я одразу помітив, що там був контакт і зрозумів, якщо буде перегляд VAR, то пенальті призначать. Звісно, дуже прикро пропускати на останніх секундах, втрачати очки ще й в такому важливому для нас матчі, за рахунок якого ми могли піднятися у турнірній таблиці. Але вже як є, будемо рухатися далі.
– «Верес» нав’язував боротьбу, єдиноборства – це теж вплинуло на підсумковий результат?
– Так, «Верес» - команда, яка грає за рахунок навісів та верхової боротьби. Матч був важким для нас. Перший тайм та початок другого були хорошими, а потім, мабуть, почали переживати за рахунок, «сіли» назад, на свою половину поля і дали можливість супернику робити ці навіси, що в результаті і призвело до пропущеного м’яча.
– Сценарій сьогоднішнього поєдинку був схожий на виїзний матч минулого сезону, коли «Динамо» перемогло 1:0?
– Можна і так сказати, сьогодні нам не пощастило.
– «Верес» не відсиджувався в обороні, а теж атакував, чи можна сказати, що такий сценарій гри визначив швидкий гол?
– У них непогана команда, до них приєдналися нові гравці з оренди, зокрема, вони взяли нападника з «Полісся», який забив сьогодні. Зараз усі грають у нормальний футбол, ніхто не відсиджується позаду.
– В чому виражалося ваше хвилювання за результат?
– У звичній ситуації ми б взяли м’яч під свій контроль та намагалися б відтіснити суперника на їхню половину поля. А тут ми самі «сіли» на свою половину і старалися зберегти рахунок. Це було видно, думаю, усі це розуміють, бо і на заміну випускали центральних захисників, бо розуміли, що буде верхова боротьба. Так вийшло, що не втримали перемогу до кінця.
– Наскільки важка для вас ситуація у турнірній таблиці? Чи ще можна її виправити?
– Сподіваюся, що так. Повторюся, дуже прикро, що так сталося на останніх секундах. Замість трьох очок, які ми сьогодні мали здобувати, заберемо з Рівного лише одне, але, сподіваюся, це не завадить нашим планам.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695955.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695955.jpg)
Срібло – у Макінтош з Канади, а бронзу виграла американка Ледекі
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695968.jpg)
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695968.jpg)
Судді за підсумками 10 раундів віддали перевагу Дереку Чісорі
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695902.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695902.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![Атлетіко здався в боротьбі за Довбика. Йому вже знайшли альтернативу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696024.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vbrjkf](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](/images/smiles/devil.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/86/thumb_377288.jpg)
![zelc006](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/86/thumb_377288.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/72/thumb_454417.jpg)
![Лига конференций без динамо](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/72/thumb_454417.jpg)
![](/images/smiles/rofl.png)