«Дніпро-1»: Волинець – Мірошніченко, Сарапій, Адамюк, Є. Пасіч – Бабенко – Горбунов (Ківінда, 51), Очеретько, Піхальонок, Гуцуляк – Філіппов.

Запасні: Юрчук, Кінарейкін, Авраменко, Баденко, Мельниченко, Гаджиєв.

«Рух»: Ледвій – Роман, Дідик (Холод, 57), Слюбик, Сич – Притула (Федор, 80), Підгурський, Пастух – Плюман (Лях, 63), Климчук (Карабін, 57), Квасниця (Руніч, 63).

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

08 березня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

08 березня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

МОМЕНТ! Волинець перевів на дальній кутовий удар низом із лівого флангу штрафного від Ляха.

08 березня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

08 березня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Тривають атаки Дніпра-1 у спробі врятувати гру.

08 березня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Таки дали картку за фол Очеретьку.

08 березня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Фол від Очеретька в атаці проти Слюбика на лівому фланзі.

08 березня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

На кутовий перевели м'яч захисники під час дальнього удару з лівого флангу від Руніча.

08 березня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

М'ЯЧ У ГРІ!

08 березня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

08 березня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Федор гратиме замість Притули.

78’

МОМЕНТ! Ледвій перевів над поперечиною удар головою від Філліпова на завершення подачі кутового з правого флангу до зони перед штрафним.

08 березня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

08 березня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Захисники не пропустили передачу Ківініди до правого флангу штрафного на Філіппова.

08 березня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТИ! Ледвій парирував удар із правого флангу штрафного під ближню стійку від Гуцуляка, після чого парирував добивання Ківінди поблизу, і на завершення епізоду захисники блокували удар із відскоку в центрі від Сарапія!

08 березня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Карабін отримав пас у офсайді на лівому фланзі атаки, і тільки після цього проти нього сфолили.

08 березня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Волинець забрав у воротарському подачу з лівого флангу від Ляха.

68’

ГРУ ВІДНОВЛЕНО!

08 березня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 березня о 14:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ! Адамюк на завершення подачі кутового з лівого флангу пробив головою повз дальню стійку з центру штрафного.

08 березня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

08 березня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Фол від Холода на лівому фланзі оборони проти Піхальонка.

08 березня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Замість Квасниці з травмою випустили Руніча.

08 березня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Ляха випустили замість Плюмана.

61’

МОМЕНТ! Очеретько в дотик зіграв на правий фланг штрафного на Піхальонка, але той не переграв воротаря ударом у дальній.

08 березня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Філіппов виконав скидання під удар на вхід до лівого флангу штрафного для Очеретька, але той у дотик пробив над воротами.

08 березня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Дідика замінили на Холода.

57’

Карабін вийшов замість Климчука.

55’

Падіння Гуцуляка на правому фланзі штрафного в боротьбі проти Дідика арбітра не зацікавило.

08 березня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Максимов почав кричати на арбітра після фола Гуцуляка на правому фланзі атаки проти Плюмана.

08 березня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Замість Горбунова далі гратиме Ківінда.

08 березня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Підгурський головою перехопив подачу з правого флангу від Піхальонка.

08 березня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Бабенко вистрілив здалеку з правого флангу в захисника, після чого рикошет забрав Ледвій.

08 березня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У аут спрямував передачу на лівий фланг оборони Волинець під пресингом Климчука.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

МОМЕНТ! Гуцуляк на правому фланзі штрафного покотив назад під удар Мірошніченку, який пробив у дотик у дальній кут, але Ледвій парирував.

08 березня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

08 березня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Горбунов на лівому фланзі оборони сфолив проти Пастуха.

08 березня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Вчасно вийшов на закидання до лівого флангу штрафного від Дідика Волинець.

08 березня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Підкат від Дідика на лівому фланзі оборони проти Мірошніченка призвів до травми гравця Руху.

08 березня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Климчук виконав подачу штрафного з лівого флангу значно вище воріт.

08 березня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Львів'яни спокійно позбавляють м'яча суперників наприкінці першого тайму.

08 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Дідик зупинив простріл Горбунова з лівого флангу рукою в штрафному. Але чи давати за таке пенальті.

08 березня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Просто зв'язаний у діях у центрі поля Дніпро-1. Рух сьогодні в огні.

08 березня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Плюман робив прискорення до лівого флангу штрафного повз Адамюка, але Волинець прочитав дії суперника.

08 березня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Навіс кутового з правого флангу від Піхальонка полетів до рук Ледвія у воротарському.

08 березня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Трошки гальмує трансляція цими хвилинами.

08 березня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Плюман виконав подачу кутового з лівого флангу на межу воротарського, де Дідик замикав головою, але не влучив у дальній кут.

08 березня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Кутовий заробив Плюман прострілом із лівого флангу в Мірошніченка.

08 березня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Ледвій у воротарському забрав подачу Горбунова з лівого флангу.

08 березня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Пасіч прострілив із правого флангу, але Слюбик вибив м'яч за межі штрафного.

08 березня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Підгурський у дотик пробив під час відскоку від передачі з лівого флангу до зони перед штрафним, але в ближній кут не влучив.

08 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ! Горбунов отримав передачу до лівого флангу штрафного, після чого бив у дальній, але Ледвій забрав.

08 березня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Дальній удар із правого флангу від Гуцуляка був заблокований захисником.

9’

Нарешті почали прокидатись господарі поля.

08 березня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Тривають атаки Руху. Темп дуже високий.

08 березня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кутовий із правого флангу від Плюмана полетів на ближню стійку на Климчука, який головою скидав назад, а Сарапій підрізав м'яч плечем у дальній кут, після чого рикошет від стійки полетів за лінію.

08 березня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Львів'яни підтиснули суперників конкретно. Доводиться відбиватись.

08 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Агресивний початок в атаці від Руху.

08 березня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 березня о 12:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 березня о 12:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 8-го березня, відбудеться поєдинок 20-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться дніпровський «Дніпро-1» і львівський «Рух». Матч відбудеться в Дніпрі, на полі стадіону «Дніпро-Арена», початок о 13:00.

Колектив Юрія Максимова нині йде першим у турнірній таблиці, але це йому жодним чином не допоможе, якщо «Шахтар» і «Динамо» справно набиратимуть очки. А в них із цим останнім часом далеко не все так однозначно, тому інтрига в нашому чемпіонаті не просто живе, а грає всіма кольорами веселки. У святковий день «Дніпро-1» гратиме проти «Руху», який не без проблем, але продовжує боротися за зону єврокубків своїм молодим складом.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Рух».