КРИСЬКІВ: «Мою гру оцінить тренерський штаб. Я не роблю цього»
Гравець «Шахтаря» висловився щодо перемоги над «Кривбасом»
![КРИСЬКІВ: «Мою гру оцінить тренерський штаб. Я не роблю цього»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/155/orig_671099.jpg)
Футболіст донецького «Шахтаря» Дмитро Криськів в коментарі для клубного ютуб-каналу підбив підсумки гри проти «Кривбаса» (5:2) в 19-му турі УПЛ.
– Твій аналіз матчу. Наскільки важко було, що відчувалося на полі?
– Сьогодні справді вийшов головний матч туру. Напевно, сьогодні відіграло велику роль те, що ми налаштовувалися на хорошу і бойову гру. Цей настрій було видно з першої хвилини. Ми з першої до останньої хвилини грали на перемогу. Я вважаю, що ми показали гідну гру. Потрібно лише покращувати свою гру. Тренуватимемося, щоб ще краще доводити гру до кінця.
– Усі ключові моменти сьогодні відбувалися довкола тебе. Як оцінюєш свої дії на полі?
– Я не оцінюю. Є експерти, тренерський штаб – вони оцінять. Потім проведуть теорію, потім мені усно чи на головній теорії при команді вони скажуть, що було добре, а що не дуже. Я сам не дуже оцінюю свою гру.
– Конопля сказав, що ваш гол – це напрацьована схема. Це правда?
– Так, це наша напрацьована схема. Ми маємо тренера, який відповідає за стандарти. Це заготовка тренера. Награвали це на тренуваннях. Добре, що почали втілювати це у матчі. Сподіваємось, у наступних іграх буде ще краще.
– Давай пригадаємо твій гол на 22-й хвилині. Як ти відчув, що треба забивати?
– Там був фол на Зубкові. Команда «Кривбаса» була розконцентрована. Я побачив Бондаренка і вирішив швидко розіграти – суддя не заперечував. Я швидко розіграв, вийшло, що забили гол.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695799.jpg)
![Крах 6-разового чемпіона Франції. Що відбувається з клубом Данила Ігнатенка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695799.jpg)
«Бордо» був понижений до третього дивізіону, а потім подав заяву про банкрутство…
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695902.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695902.jpg)
Підопічні Ротаня у меншості вирвали перемогу над командою з Африки
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695890.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695890.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vbrjkf](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](/images/smiles/devil.png)
![](/images/smiles/devil.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![ortomir](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)