26 лютого о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 лютого о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 лютого о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Будуть дивитись. Зараз реально буде вилучення.

26 лютого о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

І одразу пішов на фол проти Антюха на правому фланзі оборони Крупський. Ризикує.

26 лютого о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Руками тримав суперника під час боротьби в центрі поля Крупський.

26 лютого о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Замість Толі гратиме Челядін.

61’

Кане замінили на Нестеренка.

26 лютого о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Дальній удар Мякушка із зони перед штрафним у правий нижній кут забрав Сапутін.

26 лютого о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Ісенко помилився з виходом на ривок Бутка до правого флангу штрафного й його ледь не покарали, але захисники підстрахували.

26 лютого о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Така сама комбінація з подачею з лівого флангу, аде цього разу Мічін зльоту приклався повз ліву стійку.

26 лютого о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Герреро виконав подачу з лівого флангу, Мічін на дальньому боці штрафного бив зльоту, але захисники зажували та винесли потім м'яч на кутовий.

26 лютого о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Чурка несподівано замінили на Мічіна.

26 лютого о 15:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Фол Ковталюка в боротьбі в повітрі проти Башича на лівому фланзі атаки.

26 лютого о 14:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 лютого о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

26 лютого о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Фол від Бутка на правому фланзі оборони проти Феліпе.

26 лютого о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

МОМЕНТ! Джордан завершував чергову подачу кутового з правого флангу на ближній, але пробив над воротами головою.

26 лютого о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Подачу кутового з правого флангу від Чурка на ближній завершував Джордан, але від Феліпе м'яч пішов на ще один корнер.

26 лютого о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Кане відверто пірнав під час контакту із Сапутіним на правому куті воротарського під час передачі на хід від Ковталюка.

26 лютого о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

ПОПЕРЕЧИНА! Феліпе здалеку з правого флангу приклався точно у верхній каркас воріт над ближньою дев'яткою.

26 лютого о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Сіссоко попереджений за підкат проти Чурка біля центрального кола.

26 лютого о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу кутового з лівого флангу в центрі воротарського Герреро завершував ударом зльоту, але натомість вийшов гольовий пас на голову Башича до ближньої стійки.

26 лютого о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Дальній постріл від Чурка з лівого флангу захисники блокували на кутовий.

26 лютого о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Багато помилок на м'ячі від гравців обох команд.

26 лютого о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Корнієнко зіграв у стінку з Мякушком на лівому фланзі штрафного, але партнеру не дали пробити на швидкості.

26 лютого о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Чурко в центрі поля відмахнувся від Толі, який його атакував.

26 лютого о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Джордан на центральній лінії руками поклав Феліпе на газон.

26 лютого о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Фол проти Кане на лівому фланзі атаки від Жуніньйо.

26 лютого о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Антюх попереджений за фол на лівому фланзі оборони проти Сіссоко.

22’

Багато дрібного фолу й затримок гри в нас.

26 лютого о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Гра рукою від Ковталюка в центрі штрафного під час випадкового відскоку в його бік.

26 лютого о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Ні, тільки жовта.

18’

Зараз Мякушка можуть ще й попросити з поля.

26 лютого о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Мякушко грав у підкаті перед воротарським на відскоку від його ж заблокованого першого удару Кирюханцевим під час прострілу з правого флангу й зіграв у ноги Батагову.

26 лютого о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

ОФСАЙД! Герреро з центрального входу до штрафного пробивав низом у лівий кут, Ісенко парирував, після чого Антюх пішов добивати з явного офсайду, за що отримав удар по ногах.

26 лютого о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Ковталюк у центрі штрафного скидав на Толі подачу з правого флангу, але партнер не очікував.

26 лютого о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Фол проти Феліпе на правому фланзі атаки проти Башича.

11’

Простріл Кирюханцева з правого флангу на ближній стійці перехопив захисник.

26 лютого о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Зоря не пропонує суперникам активного пресингу на чужій половині.

26 лютого о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Герреро рукою обробив м'яч під час передачі з правого флангу до центру штрафного.

26 лютого о 14:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Ворскла тримає м'яч на власній половині.

26 лютого о 13:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

На Кирюханцева відкинув Бутко м'яч із правого флангу штрафного назад, але партнер пробив бозна-куди.

26 лютого о 13:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Башич вибивав м'яч із власної половини й боляче ляснув ним по голові Ковталюка.

26 лютого о 13:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Ковталюк дальнім пострілом із лівого флангу поцілив у захисника.

26 лютого о 12:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 26-го лютого, відбудеться поєдинок 18-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться луганська «Зоря» й полтавська «Ворскла». Матч відбудеться в Житомирі, на полі стадіону «Центральний», початок о 13:50.

«Зелено-білі» розстались з Віктором Скрипником і він уже встиг напередодні провести перший матч чемпіонату в статусі головного тренера харківського «Металіста 1925». Замість цього «Ворскла» готується запалити для нас тренерську зірку Сергія Долганського, і тільки лише заради цього варто звернути увагу на цю зустріч. «Зоря» тим часом тренерський штаб не міняла, та й вистачить із неї на цей сезон, мабуть. Юрій Коваль продовжує очолювати колектив і зараз у нього головне завдання – витягнути команду з підвалу турнірної таблиці.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Ворскла».