Артур РЕМЕНЯК: «Мали всі шанси переграти Дніпро»

Гравець Миная - про сенсаційний результат матчу у Дніпрі

349
0

Сьогодні в поєдинку 18 туру чемпіонату УПЛ «Дніпро-1» - «Минай» було зафіксовано сенсаційний результат. Один з лідерів не зумів подолати опір явного аутсайдера з Закарпаття - 1:1.

Рахунок в цьому матчі відкрив гравець «Миная» Артур Ременяк, який ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від протистояння:

- Свій дебют в нападі я відзначив забитим м'ячем, до речі, першим у складі «Миная». Наприкінці першого тайму «заробив» пенальті й якби наш Кораблін його реалізував, то, думаю, що дніпрянам важко було б врятуватися після 0:2.

Коли ж відразу після перерви господарі не схибили з 11-метрової позначки, то, як часто буває в таких випадках, додали обертів й біля наших воріт було спекотно, але ми вистояли. Якщо згадати, як розгорталися події в матчі, то вважаю, що нічийний рахунок - справедливий.

Після фінального свистка наш керманич Желько Любенович подякував за гру, хоча, враховуючи наше турнірне становище, хотілося більшого. Значить, вже в наступному поєдинку треба докласти максимум зусиль, аби надолужити втрачене.

Наразі «Минай» замикає турнірну таблицю чемпіонату УПЛ, набравши сім очок.

(2)

Екс-воротар Реала: «Мало хто думав, що Лунін виявиться таким гравцем»
Футбол | 02 травня 2024, 16:13 0

Каньїсарес не очікував, що Лунін гратиме на такому рівні

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 01:51 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ