22 лютого о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

22 лютого о 23:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У Шахтаря замість Зубкова, Бондаренка та Степаненка вийшли Швед, Криськів і Невертон.

22 лютого о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

ГОЛ! 3:1!

Клосс навісив зі штрафного, Степаненко не вибив, а переправив м'яч далі, і Кондогбія з гострого кута завдав влучного удару!

22 лютого о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Степаненко грубо зіграв проти Обамеянга.

22 лютого о 23:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Ракіцький на виконання пробив зі штрафного, і Лопес у стрибку забрав м'яч!

22 лютого о 23:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

ГОЛ! 2:1!

Після закидання з глибини м'яч долетів до Сарра, який з району 11-тиметрової позначки пробив влучно у кут!

22 лютого о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Різник забрав м'яч після навісу до штрафного.

22 лютого о 23:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Мерлен навісив з лівого флангу, і Ракіцький вибив м'яч.

22 лютого о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Господарі контролюють м'яч.

22 лютого о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

У Марселя замість Мумбанья та Унахі вийшли Сарр і Верету.

22 лютого о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Матвієнко заблокував удар суперника з кута штрафного.

22 лютого о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Матвієнко отримав гірчичник.

22 лютого о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

22 лютого о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +5

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Арбітр дивився повтор на предмет пенальті у ворота Шахтаря, але дав свисток про закінчення тайму.

22 лютого о 22:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

Момент!

Після закидання воротаря Обамеянг продовжив у штрафний, Мумбанья в падінні не пробив, але Харіт в дотик пробачив Шахтар, пробивши вище!

22 лютого о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Конопля на фланзі зривав контратаку і отримав попередження.

22 лютого о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Еніналду заробив штрафний зліва, Зубков подав, Егіналду несильно пробив головою з відскоком від газону в руки кіперу.

22 лютого о 22:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

45’

Егіналду на фланзі полетів у грубий підкат проти Клосса, пощастило бразильцю, що тільки гірчичник.

22 лютого о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Мумбанью тримав Ракіцький біля свого штрафного, буде знову навіс.

22 лютого о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

І знову після кутового дали пробити головою господарям, але тепер вдалося заблокувати.

22 лютого о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Важкі часи для Шахтаря, кожен навіс несе небезпеку.

22 лютого о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Конопля знову грає рукою, але тепер в чужому штрафному, запоровши перспективну атаку.

22 лютого о 22:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Знову кутовий, знову пожежа, Конопля вдарив м'ячем в голову Бондаренку, м'яч відкочив в руку Коноплі, арбітр дивиться повтор. Але пенальті не буде.

22 лютого о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Егіналду вивів Сікана на удар з гострого кута зліва, форвард пробив безхитрісно, незграбно і неточно.

22 лютого о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Знову після кутового дали пробити головою, але Мбемба відправив м'яч в руки різнику.

22 лютого о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Після кутового Аріт бив з відтяжкою головою, вийшло неточно і слабко.

22 лютого о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Кондогбія безхитрісно пробив зі штрафного в стінку.

22 лютого о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Ще одна обрізка на своїй половині закінчилася фолом Степаненка перед своїм штрафним.

22 лютого о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

МОМЕНТ!

Клосс справа отримав м'яч, знаходився на самоті перед Різником, але на самоті з кількох метрів несильно пробив у руки воротареві.

22 лютого о 22:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Марсель на куражі атакує, гірники грають на винос.

22 лютого о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

ГОЛ!

Шахтар поки обирає замість швидкої атаки контроль м'яча, але після втрати на своїй половині Степаненка Харіт вивів Обамеянга на Різника і форвард впевнено показав свій клас, реалізувавши вихід зліва на ворота сильним ударом в ближній кут!

22 лютого о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Бондаренко знову на газоні, тепер Кондогбія наступив йому на ногу на фланзі.

22 лютого о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Тепер Марсель з м'ячем.

22 лютого о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Жіго в центральному колі збив Бондаренка, отримав гірчичник. а українцю допомагають лікарі.

22 лютого о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Господарі хочуть зрівняти, але Шахтар контролює м'яч.

22 лютого о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

ГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Судаков покотив під праву штангу з точки, голкіпер стрибнув наліво!

22 лютого о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Пенальті!

Клосс збив Егіналду в штрафному!

22 лютого о 22:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

МОМЕНТ!

Захист Марселя зробив подарунок гірникам, подарувавши м'яч, але Пау Лопес спершу ліквідував удар Сікана, а потім і простріл Егіналду!

22 лютого о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Після кутового Жіго пробив по воротах, вийшло набагато вище.

22 лютого о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Егіналду б'є по воротах, але захисники блокують

22 лютого о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Господарі поля взяли м'яч під контроль.

22 лютого о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

22 лютого о 21:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 22 лютого, відбудеться матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому гратимуть «Марсель» та донецький «Шахтар». Гра пройде в Марселі (Франція) на полі стадіону «Велодром», початок – о 22:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди минулого тижня видали напружений перший матч, в якому «Марсель» двічі виходив вперед, а «Шахтар» майже відразу зрівнював рахунок. Підсумковий рахунок – 2:2, правила виїзного голу вже давно нема, тому в Франції все розпочнеться спочатку. «Марсель» виведе на гру новий тренер, оскільки Дженнаро Гаттузо було звільнено за незадовільні результати. Чи піде це на руку українській команді, дізнаємось в ніч з четверга на п'ятницю.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Марсель» – «Шахтар».

Опитування

Голосів 118
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу-відповіді 1/16 фіналу 🏆 Ліги Європи між командами Марсель і Шахтар, який пройде 22 лютого о 22:00