22.02.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат первого матча 2:2 3 : 1

Марсель – Шахтер – 3:1. Текстовая трансляция матча

Стенограмма второго поединка 1/16 финала Лиги Европы

21098
225

В четверг, 22 февраля, состоится ответный матч 1/16 финала Лиги Европы, в котором будут играть «Марсель» и донецкий «Шахтер». Игра пройдет в Марселе (Франция) на поле стадиона «Велодром», начало – в 22:00 по Киеву.

• Все самые яркие моменты матча доступны в режиме Live в Telegram Sport.ua

Команды на прошлой неделе выдали напряженный первый матч, в котором «Марсель» дважды выходил вперед, а «Шахтер» почти сразу сравнивал счет. Итоговый счет – 2:2, правила выездного гола уже давно нет, поэтому во Франции все начнется сначала. «Марсель» выведет на игру новый тренер, поскольку Дженаро Гаттузо был уволен за неудовлетворительные результаты. Пойдет ли это на руку украинской команде, узнаем в ночь с четверга на пятницу.

Sport.ua проведет текстовую трансляцию поединка «Марсель – «Шахтер» в украинской версии сайта.

Опрос

Голосов 118
Спрогнозируйте исход ⚽️ ответного матча 1/16 финала 🏆 Лиги Европы между командами Марсель и Шахтер, который пройдет 22 февраля в 22:00

2 голоса 1.69 %

В опросах могут участвовать только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Розходимось!
Якщо чесно, то при ван Лувені було якось цікавіше. Команда характер проявляла і в другому таймі потужно додавала.. в що грає Пушич, я хз.
cobrafx
Більшу частину гри грати під своїми воротами. Дибільна тактика дає відповідні плоди.
Boodya
Таке враження, що вони тиждень в нарди грали, а не готувались до Марселя, гра (особливо в другому таймі) гірша, ніж в першому матчі, як так можна, я хз
Александр Ад
Пушич в середині 2 тайму замість того ,щоб робити заміни,сів на лавку й став чекати,коли Шахтар пропустить.Шо це за тренер?
ZANREGENT1993
Пушича в отставку?
Boodya
Я був сьогодні за Шахтар, але як сказав би Дмитро "достойний програш"
Віктор Коробка
Фундаментальний тренер - заміни на 83 хв
Rzechpospolita
Зубков вже ледве ходе, є Швед, Невертон на цей фланг, а про Бондаренка взагалі мовчу, весь матч стоячий - браво тренеру Шахтаря!
Remark
Filin
22.02.2024 22:56Шахтер проходит дальше, как бы динамоботам этого не хотелось. Марсель ни о чем.
Marcus
Тут і заміни підоспіли, коли вони вже нах не треба . Цей результат повністю заслуга тренера.
Boodya
Єдине, що зразу кидається в очі це відсутність швидкості і дальніх ударів, закотити м'яч в ворота така собі ідея
Korkust
Безтолкова гра, на яку дивились не можливо! Бондаренко це взагалі трешак, повільнішішого за Бондаренка я в Шахтарі за всю історію ще не бачив, мені здається Рак і в 50 буде більш енергійніший! Руху вперед взагалі немає, катають м'яч, якщо так і далі будуть грати то можна прощатись з Єврокубками
я б сразу прибрав би Зубкова та Сікана. В цьому матчі вони зовсім нічого не показують. Один Єгіналдо тягне попереду. Йому треба підтримка. Траба випускати Келсі та Кевіна. Тобі вони закошмарять в атаці марсель
NoMad
Дивився Карабах-Брага - от там був крутезний матч, швидкiсть, овердохєра боротьби. А тут грають два лайна...