Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Тут багато факторів, які визначають кінцевий результат»
Український біатлоніст – про сингл-мікст на чемпіонаті світу
![Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Тут багато факторів, які визначають кінцевий результат»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/139/orig_667833.jpg)
Український біатлоніст Дмитро Підручний підсумував сингл-мікст на чемпіонаті світу 2024 в чеському Нове Мєсто.
– Дмитре, оцей туман, який опустився на стрільбище, заважав, особисто тобі на першій стрільбі, тому що дійсно довго стріляв?
– Ні, туман зовсім не заважав. На першій стрільбі все було добре окрім, останнього пострілу. На жаль, трішки поспішив, думаю, цей постріл був одним з вирішальних, тому що далі хотів закрити запасним, також не вдалося, і це трошки нас відкинуло. А далі вже вся гонка була в погоні. Старався під’їжджати до суперників, які були переді мною, але суперники всі сильні, і дуже важко було покращити позиції.
– Я так розумію, що на другому твоєму етапі ти вже працював більше сам?
– Другий етап я повністю пройшов сам, попереду була група спортсменів, я намагався трохи до них під’їхати, не знаю, чи вдавалося це за часом, та я намагався витиснути все, що міг, максимум від себе залежне. Лежка вдалася, а на останнє коло йшов вже як на фініш, на максимумі, на стійці почав задихатися, і вона не вдалася так, як би хотілося.
– Ти казав, що мав бажання бігти індивідуальну гонку, потім пропустив її. Оцей момент з її пропущенням не міг збити тебе з якогось змагального темпу?
– Думаю це ніяк не вплинуло на змагальний темп, бо змагань зараз багато. В суботу та неділю були старти, не думаю, що це негативно вплинуло на сьогоднішній стан. В принципі, фізичний стан був хороший, я з першого кола намагався відриватися від суперників, під’їхати ближче до групи лідерів і почував себе на трасі досить добре.
– На попередній світовій першості ви стали 15-ми з чотирма колами, на цьому без кіл - 12 запасних і 14-ті. Це означає, що рівень суперників виріс на цьому чемпіонаті?
– Не те, що на цьому чемпіонаті, потрібно розуміти, що є кубки світу, є дві естафети і суперників стараються рівномірно розподілити. Наприклад, Йоханнеса Бьо ми рідко бачимо в сингл-міксті, тільки на чемпіонатах світу. Так само і в інших командах, всі ставлять найсильніші склади, тому тут висока ціна кожного пострілу, кожного промаху, навіть не так штрафного кола, яке забирає 10-12 секунд, це ті ж 1,5-2 запасних патрони. Так що тут не такі вирішальні ці штрафні кола. Коло дистанції коротке і програвати за коло 10-15 секунд - це забагато, тут багато є таких факторів, які визначають кінцевий результат.
– Дмитре, два слова для вболівальників, вболівальниць, які тут стоять, підтримують.
– Дуже приємно, що знову змагальний день, і знову багато наших вболівальників приїхало. Приємно, що вони кричать по трасі, підтримують, це радує, радий бачити тут українські прапори.
![Знову провал. Україна – 14-та в сингл-міксті на ЧС-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/138/middle_667775.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696350.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696350.jpg)
Олександр Усик згадав аперкот від Тайсона у шостому раунді
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696352.jpg)
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696352.jpg)
Ентоні радий, що Тайсон не став абсолютним чемпіоном
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![Фехтування. Українки вилетіли у чвертьфіналі командного турніру на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696394.jpg)
![Фехтування. Українки вилетіли у чвертьфіналі командного турніру на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696394.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Iigor6583](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![kluchka_vova](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/83/thumb_456643.jpg)
![Василий Гредюшкин](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/83/thumb_456643.jpg)