Агробізнес підпише колишнього гравця Чорноморця
Команда Олександра Чижевського посилиться форвардом зі зростом 195 см
![Агробізнес підпише колишнього гравця Чорноморця](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/123/orig_664689.jpg)
Як стало відомо Sport.ua, нападник Максим Войтиховський, який цього місяця завершив трудові відносини з «Поділлям», найближчим часом стане гравцем іншого клубу з Хмельницької області – «Агробізнесу». Наразі футболіст проходить збори з командою з Волочиська.
У поточному сезоні Першої ліги 25-річний Войтиховський зіграв за «Поділля» 14 матчів, забив 2 м'ячі та віддав 1 гольову передачу. Раніше він виступав за «Дніпро», молодіжку «Шахтаря», «Волинь» та «Чорноморець».
У середу, 31 січня, «Агробізнес» проведе у Львові перший контрольний матч на першому зимовому зборі. Спаринг-партнером стане друголігова «Скала 1911».
«Агробізнес» посідає 8-е місце в групі «Чемпіонська» Першої ліги, набравши 29 очок.
Раніше команда визначилася зі спарингами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стало відомо, в якій формі Динамо зіграє з Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696561.jpg)
![Стало відомо, в якій формі Динамо зіграє з Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696561.jpg)
Команда Шовковського вийде на поле в синьо-жовтому комплекті
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696501.jpg)
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696501.jpg)
Лугано поступився вдруге Фенербахче і зіграє у Q3 Ліги Європи
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696553.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696553.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696497.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696497.jpg)