| Оновлено 24 сiчня 2024, 08:19
38368
26

Почеттіно пояснив, чому замінив Мудрика у перерві матчу з Мідлсбро

23 січня «Челсі» розгромив «Мідлсбро» у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка ліги Англії

38368
26
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно та Михайло Мудрик

23 січня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка англійської ліги між командами «Челсі» та «Мідлсбро». Гра завершилася з рахунком 6:1 на користь «пенсіонерів».

Український вінгер господарів поля Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі, але був замінений у перерві поєдинку на Ноні Мадуеке.

Після завершення зустрічі головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував своє рішення замінити українця:

– Щось не так із Мудриком? Чому він не вийшов на другий тайм?

– Ні. Якщо ви подивитеся гру, він отримав жовту картку. Він отримав жовту картку, а потім наприкінці першого тайму сталася надто ризикована дія з його боку, яка мало не торкнулася суперника і не призвела до другого гірчичника. Ми не хотіли з ним ризикувати.

– Цього сезону виникла проблема із жовтими картками, які вам не потрібні...

– Виводити його на поле було непотрібним ризиком. Саме тому ми змінили ситуацію, – сказав Почеттіно.

У фіналі Кубка ліги Англії «Челсі» зіграє проти переможця матчевого протистояння «Фулхем» – «Ліверпуль».

Відеоогляд матчу Челсі – Мідлсбро – 6:1